У Луцьку поділили землю під Центральним ринком

У Луцьку поділили землю під Центральним ринком
Центральний ринок (фото - «Район.Луцьк»)

Земельну ділянку під Центральним ринком у Луцьку розділили на чотири частини.

Про це йшлося 2 липня під час засідання позачергової 85 сесії Луцької міської ради, повідомляє ІА Волинські Новини

Депутати розглянули проєкт рішення «Про поділ земельної ділянки комунальної власності на вулиці Глушець, 1».

Як поінформував начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала, ділянка перебуває у комунальній власності. Її запропоновано поділити у зв’язку з рішенням виконкому про проведення загальноукраїнського конкурсу на найкращу концепцію на облаштування ділянки, прилеглої до замку, а також у зв’язку зі зверненням КП «Луцькі ринки».

Отож, ділянку на вулиці Глушець, 1, загальною площею 2,2125 га запропоновано розділити на чотири частини:

- земельна ділянка №1 – 0,5040 га;

- земельна ділянка №2 – 0,1996 га;

- земельна ділянка №3 – 0,0449 га;

- земельна ділянка №4 – 1,4640 га.

Як пояснив Сергій Шабала, ділянки поділили таким чином, аби все майно на земельній ділянці належало одному власнику.

Депутат, радник міського голови Ігор Поліщук розповів, що вже в другій половині липня будуть оголошені результати архітектурного конкурсу на найкращу концепцію облаштування території біля замку.

Він каже, що Волинська облспоживспілка довгий час маніпулювала ситуацією, зареєструвавши, зокрема, викладену бруківку на згаданій території як єдиний майновий комплекс, однак у постанові Верховного суду України чітко визначено, що єдиним власником земельної ділянки є міська рада.

«Земельна ділянка належить місту, і ми її місту й повернемо», – сказав Ігор Поліщук і додав, що це питання надзвичайно важливе, адже «ми звільняємо площу перед замком від іржавих контейнерів».

Він наголосив, що ніхто протягом багатьох років не забороняв працівникам ринку, орендарям привести до ладу ділянку, і зазначив, що облспоживспілці ніхто не перешкоджає, до прикладу, зняти й забрати викладену бруківку.

Депутати Микита Рабан і Тарас Шляхтич акцентували, що рішення про поділ ділянки напряму не стосується підприємців ринку, адже господарські відносини укладені між ними й облспоживспілкою.

Підпишись на Telegram сайту, який зараз читаєш. Без спаму, тільки важливе! Підписатися

Обраниця громади Юлія Вусенко пригадала, що одним із ключових завданнь їхньої каденції було очищення площі біля замку від ринку.

Водночас вона звернула увагу на те, що не потрібно теж забувати про людей, які є заручниками ситуації, адже уклали договори з облспоживспілкою. Тож депутатка запропонувала максимально популяризувати ринок «Новий», аби створити підприємцям належні умови для ведення бізнесу.

Її думку підтримали депутати Павло Данильчук і Микола Федік. Останній зазначив, що передусім до ринку «Новий» потрібно забезпечити доступ громадського транспорту, а саму територію ринку розширити.

Урешті обранці громади погодили технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності на вулиці Глушець, 1, площею 2,2125 га, для обслуговування ринку «Центральний».

Нагадаємо, раніше повідомляли, що рішення про поділ землі прийняли члени земельної комісії міськради.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У МОЗ сказали, на які суми штрафуватимуть українців за неносіння маски у публічних місцях
Наступна новина Митрополитові Михаїлу вручили звання почесного доктора ЛНТУ
Останні новини
Схожі новини