У Луцьку затвердили новий порядок надання житла переселенцям

У Луцьку затвердили новий порядок надання житла переселенцям

У Луцьку депутати у середу, 24 квітня, затвердили новий "Порядок формування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території громади"

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Як стало відомо з рішення депутатів, мова йде про гуртожиток Луцького національного технічного університету на вулиці Олени Пчілки, 29. Саме він призначений для тимчасового проживання переселенців. 

Новий порядок надання житла переселенцям у Луцьку

Тепер житло не надаватимуть у випадку, якщо переселенець, чи хтось із членів родини має у власності придатне житло розміром не менше ніж 13,65 кв. метра на одну людину. Також умовою для відмови буде, якщо це приміщення розташоване на неокупованій території, чи там, де не ведуться активні бойові дії.

Також визначили черговість надання житла переселенцям у гуртожитку:

  • першочергове право на забезпечення житлом мають здобувачі вищої освіти, наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники Донецького національного технічного університету і його відокремлених структурних підрозділів, зокрема, Бахмутського і Костянтинівського індустріальних фахових коледжів;
  • у другу чергу право на житло в гуртожитку мають здобувачі вищої освіти, наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники Луцького національного технічного університету та члени їх сімей, які мають статус ВПО;
  • в третій черзі – багатодітні сім’ї, сім’ї з дітьми, вагітні жінки, люди, які втратили працездатність, пенсіонери зі статусом ВПО, житло яких було зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії РФ.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На війні з російськими окупантами загинув Андрій Сливка з Волині
Наступна новина У бою з окупантами загинув Іван Войчук з Волині
Останні новини
Схожі новини