У Волиньраді – нова депутатська група «Патріоти Волині». Що кажуть про об’єднання її члени

У Волиньраді – нова депутатська група «Патріоти Волині». Що кажуть про об’єднання її члени

У Волинській обласній раді дев’ять депутатів вийшли з фракції «Солідарність». Натомість частина з них створила депутатське об’єднання «Патріоти Волині». До нього увійшли не лише колишні члени «Солідарності», а й позафракційні обранці громади. Всього в об’єднанні – 10 людей. «Перший» розпитав членів нового формування, для чого його створили.

Володимир Бондар (раніше – голова фракції «Солідарність», тепер – очільник «Патріотів Волині»):

«На виборах ми всі висувались партією «Солідарність», яка давно припинила своє існування. Логічно, що й такої фракції в обласній раді бути не повинно. До «Європейської солідарності» ми вже не мали відношення – не працювали з партією, і її представниками в обласній раді не були. Тому нести політичну відповідальність за неї немає сенсу. Логічно, що ми шукали вирішення цієї ситуації.

Ми усі залежні від виборців – вони нас обрали і ми перед ними маємо зобов’язання, які потрібно виконувати. Усіх депутатів, які вступили в «Патріоти Волині», об’єднує любов до краю і відповідальність.

До об’єднання увійшли не тільки депутати з фракції «Солідарність», а й позафракційні. Також ми відкриті до будь-кого, хто захоче з нами працювати. Депутати з інших фракцій та об’єднань можуть написати заяву, а члени об’єднання «Патріоти Волині» приймуть рішення, тому що будь-яке об’єднання – це командна гра.

Думаю, люди, які увійшли до об’єднання, мають близькі погляди на те, що відбувається в державі та області. Будемо разом працювати над тим, щоб регіони, які ми представляємо, отримали додатковий розвиток».

Микола Буліга (раніше - позафракційний):

«Близько року тому мене виключили з «Радикальної партії Олега Ляшка», відтоді я був позафракційним, але вирішив погодитись на запрошення Володимира Бондаря вступити до групи «Патріоти Волині». Задекларовані цілі і завдання співпадають з моїми.

Власне, ціль об’єднання закладено в його назві. Свого часу ми були представниками певних партій, але зараз вважаємо, що політичні партії в Україні не несуть якихось ідеологічних засад, а служать політичним кланам.

Своїм же завданням ми бачимо безпосередньо служіння громаді Волинської області. А практика свідчить, що в команді можна досягнути кращих результатів, ніж самотужки.

Поки ми обговорили засадничі моменти, а конкретні плани ще напрацюємо».

Володимир Гунчик, (раніше – фракція «Солідарність»):

«Моє особисте рішення мотивоване тільки тим, що немає вже тої «Солідарності», яка була на початку каденції. Я розумію, що трансформації відбулись і в центральному проводі партії, і тут, на місцях. Тому депутати, і я в тому числі, сьогодні більше думають про місцеві питання.

Депутатська група «Патріоти Волині» відкрита і ніхто не заперечує проти того, щоб решта депутатів фракції «Солідарність» долучились до неї, якщо захочуть.

Головне завдання групи – захист обласних комунальних програм, інтересів своїх виборців. Якщо ми розумітимемо, що потрібно консолідоване рішення депутатів різних об’єднань, думаю, будуть перемовини. Не дивлячись на перипетії в центрі, депутати на місцях все більше думають про об’єднання зусиль».

Володимир Дейна, (раніше – фракція «Солідарність»):

«Партія трансформувалась з «Солідарності» в «Європейську солідарність». Діалогу з новим керівництвом партійного осередку у нас не було, тому зміни закономірні. Також змінились акценти на місцеву роботу.

Цілком логічно, що вийшовши з фракції, депутати об’єднались в нову групу, де і продовжуватимуть працювати».

Валерій Дунайчук, (раніше – фракція «Солідарність»):

«Зараз динамічний час – усе змінюється. Настав час змін і в обласній раді. При цьому наші політичні погляди залишаються сталими – ми, як працювали в патріотичному напрямку, так і працюємо.

Люди з інших фракцій та позафракційні побажали вступити до нашої групи. Чому б і не надати їм такого шансу».

Роман Микитюк (раніше - позафракційний):

«Чому я вступив в нове об’єднання? Бо я патріот Волині – люблю місце, де живу. Хлопці покликали – я погодився. Об’єднання буде не політичним, а місцевим – кожен член переживатиме за свій край.

Конкретних планів поки не маємо – поки ми лише зібрались. А разом працювати завжди ефективніше. Раніше я був членом фракції «Наш край», але вона розвалилась стараннями одного депутата. А групу однодумців та порадників мати потрібно. Тим більше, усіх депутатів я давно знаю».


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Нововолинську провели конкурс бізнес-проєктів. Перемогла ідея відкрити барбершоп
Наступна новина Гривня зміцнюється, а ціни не знижуються. Міністр економіки пояснив, чому так
Останні новини
Схожі новини