Суп – смачна та корисна страва. Але їсти чи не їсти суп – це питання смаку, ніж здоров’я.
Про це пише виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у Facebook.
Вона зазначила, що жодного наукового підтвердження їсти суп щодня немає. Збалансоване різноманітне харчування і достатньо рідини упродовж дня позбавляють нас потреби їсти суп чи борщ.
Але попри це Супрун радить час від часу їсти суп.
1. Забезпечення потреби в споживанні овочів.
В одній тарілці супу може міститися 3-6 видів зелених овочів, бобових, грибів та зелені. За рекомендацією Британської служби здоров‘я варто їсти 5 порцій овочів і фруктів (одна близько 80 грамів). Тарілка супу вміщує мінімум дві необхідні порції.
2. Краще перетравлення
Добре зволожена їжа краще перетравлюється. Але щоб отримати максимальну користь, необхідно правильно готувати ці страви. В ідеалі суп має бути не дуже жирний, і готувати його слід без смаження овочів.
Супрун радить замість борошнистої заправки крем-супів краще використовуйте сочевицю. А от щодо м’ясних бульйонів – потрібно перші кілька зливати.
3. Зберігаються поживні речовини
Ця страва містить корисні вітаміни та мінерали. Жири, що є в супі, сприяють кращому засвоєнню рослинних пігментів каротиноїдів – провітамін А, що необхідний для здоров‘я зору, шкіри та імунітету. А от у борщі кисле середовище, тому вітаміни зберігаються якнайкраще.
Суп — смачна та корисна страва, яка здавна полюбилася в багатьох країнах. Навіть настільки, що багато людей вважають, що...
Posted by Уляна Супрун on Wednesday, 26 September 2018
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.