В Рожищенській громаді розпочалося напрацювання Плану розвитку освіти

В Рожищенській громаді розпочалося напрацювання Плану розвитку освіти

«Готуй сани влітку…» Це ми до того, що ГО «Волинський Інститут Права» (ВІП) продовжує допомагати місцевим територіальним громадам (ТГ) з розробкою Планів розвитку системи освіти. Тобто стратегічного документу, в якому проаналізовано поточну освітню ситуацію, визначено пріоритетні завдання і заходи для подолання актуальних нині та в майбутньому проблем.

Раніше подібні плани вже були напрацьовані у Павлівській, Торчинській, Вишнівській, Головненській та Голобській ТГ. Нині до цієї хорошої практики долучилися Любешівська та Рожищенська громада. Зокрема, в останній уже відбулися перші заходи.

Так, у вересні, команда ВІПу разом з експертом з питань освіти Сергієм Пазюком здійснила ознайомчі візити до п’яти населених пунктів Рожищенської громади – Тихотин, Пожарки, Оленівка, Сокіл та Рожище.

«Під час цієї поїздки ми розповіли посадовцям, освітянам, батькам учнів про важливість розробки Плану розвитку освіти на 2022-2025 роки та про спільну роботу у цьому напрямку. Адже наша мета – не лише допомогти у визначенні слабких та сильних сторін, пріоритетних завдань і заходів, а залучити до цього процесу максимально широке коло усіх зацікавлених», – розповів Сергій Пазюк.

Саме тому, крім презентації короткого аналізу ситуації освітньої сфери Рожищенської громади, усі присутні взяли участь в опитуванні, де їм пропонувалося відповісти на три питання:

  • Що б ви хотіли змінити у своєму освітньому закладі заради підвищення якості освіти?
  • Чи є у вас ідеї щодо вдосконалення освітньої галузі громади?
  • Чи готові ви особисто брати участь у модернізації освітньої галузі громади?

«Мені було цікаво почути про методологію та розрахунки, які будуть використовуватися у наших спільних напрацюваннях. Добре, що до підготовки цього важливого документу долучаються авторитетні фахівці. Радий такій нашій співпраці», – зазначив начальник гуманітарного відділу Рожищенської міскої ради Ігор Кузава.

Заходи відбулися, а що ж далі?

За результатами опитування та індивідуальними зголошеннями буде створено робочу групу за участю посадовців, представників шкіл, експертів ВІПу, активних мешканців громади. Саме вони, на основі запропонованої Сергієм Пазюком методології та зібраним даним, будуть напрацьовувати План розвитку освіти Рожищенської ТГ на 2022-2025 роки. Отож, далі буде…

Довідково:
Всі ці активності здійснюються в рамках проєкту Волинського Інституту Права «Запровадження якісної комунікації та взаємодії влади та громади для успішної реалізації реформ» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Луцький замок змінює графік роботи
Наступна новина Синоптик попереджає про заморозки та сильний вітер в Україні
Останні новини
Схожі новини