Відкритий простір: активні волиняни об'єдналися заради розвитку області

Відкритий простір: активні волиняни об'єдналися заради розвитку області

У Волинській області чимало громадських організацій та ініціатив, але їх представники відносно рідко спілкуються між собою, обмінюються досвідом та ідеями. Саме для того, щоб надати таку можливість для активістів з різних куточків Волині, й було організовано обговорення у форматі «відкритого простору” на тему «Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?».

 Захід відбувся 9 та 10 листопада в Луцьку у приміщенні навчально-сервісного коворкінг-центру «А-В Hub».

Протягом двох днів більше 30 активних волинян могли не тільки поспілкуватися між собою та обмінятися цікавим досвідом громадської діяльності, а й напрацювати спільні проекти для розвитку краю.

«Завдяки цій ініціативі зібралися активні люди, які працюють у різних сферах: представники культури, бізнесу, ОТГ, молодіжних та екологічних об'єднань, тощо. Усіх об’єднує бажання зробити життя громад кращим. Тому, не дивно, що саме теми активізації населення для вирішення тих чи інших проблем та як зробити так, щоб суспільство більше довіряло громадським організаціям, викликали найбільше обговорення у присутніх», - зазначила представниця ГО «Принцип» Руслана Моклиця.

За результатами заходу, було напрацьовано план дій для реалізації культурних і соціальних проектів та створення місцевих мереж громадських організацій задля кращої комунікації активних громадян та ефективної реалізації спільних ініціатив.

«Я йшла на цю зустріч з думкою про те, який проект можна запропонувати для спільної роботи. Різні були варіанти, але рада, що в обговоренні якось невимушено народилася ідея підвищення фінансової грамотності для жінок, які зіткнулися із складними життєвими обставинами. Будемо разом шукати кошти для її реалізації», - розповіла учасниця «відкритого простору», голова ГО «Розвиток Волині» Ірина Колковська.

Співорганізатор заходу, голова «Волинського інституту права» Ірина Гайдучик зазначає, що активні обговорення та напрацювання учасників «відкритого простору» підтверджують важливість таких заходів для громади. 

«Те що я зрозуміла за ці два дні - ми мало спілкуємося між собою, мало знаємо один про одного. Тому, добре, що за ці два дні ми створили такий майданчик для обговорення. Радо всіх запрошуємо до співпраці з нашою організацією і будемо намагатися робити все можливе для подальшого обміну досвідом та навчання»

Організатори заходу зазначають, що це тільки перший співпраці. 

«Далі все залежить від активності місцевої спільноти. Ми ще можемо організувати тренінги і ярмарки, але за умови що громадські організації самі визначать їх теми і дати», - зазначив співорганізатор заходу, представник мережі «Громадські ініціативи України” Юрій Степанець.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинські патрульні здаватимуть кров для потерпілих у ДТП
Наступна новина На Волині власники нерухомості сплатили 63 мільйони податків у місцеві бюджети
Останні новини
Схожі новини