Виконавча влада Волині не проти розширення території «Лісової пісні»

Виконавча влада Волині не проти розширення території «Лісової пісні»

В ОДА відреагували на депутатський запит Володимира Кучера щодо передачі санаторію «Лісова пісня» земельної ділянки.

«Волинський обласний санаторій «Лісова пісня» в особі в.о.директора Дибель Р.Є. звертався до Шацької райдержадміністрації  з клопотанням від 12.09.1017 року № 01-13/320 щодо надання дозволу на розробку детального плану території для розташування об’єктів оздоровчого призначення земельної ділянки площею 0,4181 га для потреб санаторію, яка знаходиться на території Шацької селищної ради за межами населених пунктів  та межує із земельною ділянкою, що знаходиться в постійному користуванні санаторію «Лісова пісня».

Шацькою райдержадміністрацією надано відповідь від 24.10.2017  №1904, у якій повідомлялося, що, відповідно до п.2.ст.19 Закону України про регулювання містобудівної діяльності «Детальний план території за межами населених пунктів розробляється відповідно до схеми планування території (частини території) району та/або області з урахуванням державних і регіональних інтересів».

Схемою планування території Шацької селищної ради, розробленою та затвердженою  в установленому порядку,  зазначена територія, орієнтовною площею 0,4181 га, відноситься до територій Шацького національного природного парку.

У ході вивчення відповідності намірів розташування на заданій території об`єктів оздоровчого призначення Шацька райдержадміністрація  отримала інформацію від Шацького національного природного парку про те, що дана територія, згідно Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою серія ЯЯ №036737 від 29.12.2012 року та матеріалів лісовпорядкування  2016 року,  не перебуває у постійному користуванні ШНПП.

В ході організації Шацькою районною державною адміністрацією робіт по розробці Схеми планування території району, відповідно до п.1.10. «Порядку розроблення містобудівної документації», пропозиція  щодо розташування об’єктів «оздоровчого» призначення на земельній ділянці орієнтовною площею 0,4181 га, що знаходиться на території Шацької селищної ради за межами населених пунктів  та межує із земельною ділянкою, яка знаходиться в постійному користуванні санаторію «Лісова пісня»» буде врахована Схемою планування території Шацького району, у відповідності до якої має здійснюватися розроблення детального плану території за межами населених пунктів на території Шацької селищної ради, що, у подальшому, надасть можливість передачі цих земель у користування санаторію «Лісова пісня» , - йдеться у відповіді голови ОДА на депутатський запит.
Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина В «Карабас-Барабас» презентують новий сорт авторського пива
Наступна новина В Україні зникне неякісний шоколад
Останні новини
Схожі новини