Волинська спортсменка виграла «золото» на міжнародних змаганнях

Волинська боксерка Тетяна Коб стала чемпіонкою представницького міжнародного турніру «Cologne Boxing World Cup».

Змагання відбувалися у німецькому місті Кельн 17-19 грудня, повідомили у Федерації боксу України.

Загалом національна жіноча збірна України завоювавши сім медалей. Серед них – одна золота нагорода, яку виборола ковельчанка Тетяна Коб (51 кг). Вона перемогла у фіналі Урсулу Готтлоб із Німеччини.

Срібну нагороду на турнірі виборола Анастасія Черноколенко (75 кг). Також в активі українок п’ять бронзових медалей – вони на рахунку Світлани Василевської (51 кг), Маріанни БасанецьГанни Охрей (обидві – 60 кг), Анни Лисенко та Марії Сєдої (обидві – 69 кг).

Із сімома нагородами збірна України посіла четверте загальнокомандне місце серед 10 країн.

Після перемоги на турнірі Тетяна Коб подякувала вболівальникам та своїм найріднішим за підтримку.

«Дякую всім за підтримку: коханому чоловіку, рідним своїм, друзям, дорогим для мене, близьким для мене людям, колегам, дякую всім-всім, хто вірив в мене. Дякую тренерам – Рогатіну В. В., Гордієнку С. В., Потапюку М. М. – за чудову підготовку. Іду до України, додому, до рідного міста Ковеля з перемогою!» – написала Тетяна у соцмережі Instagram.

Довідково
Тетяна Коб народилася 1987 року в Ковелі.
Українська боксерка у ваговій категорії до 51 кг. Чемпіонка Європи (2009), бронзова призерка чемпіонату світу (2010), учасниця Олімпійських ігор 2016, багаторазова чемпіонка України.