Волинські аварійники можуть швидше реагувати на виклики

Волинські аварійники можуть швидше реагувати на виклики

Через відсутність коштів в інвестиційній програмі ПАТ «Волиньгаз» не може в повному обсязі профінансувати роботу аварійно-диспетчерської служби.

Однією з найбільших проблем є застарілий автотранспорт, який призводить до неекономного використання коштів. Закупівля автомобілів у кількості семи штук та обладнання дозволило б зменшити витрати пального на 40%, та зменшити час доїзду на виклик – на 30%

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Волиньгаз".

 У 2013 – 2014 роках аварійно-диспетчерська служба «Волиньгазу» отримала нові автомобілі VW Transporter. Це дозволило зменшити витрати компанії на пальне та автозапчастини на 20%. Але на виклики все ще виїжджають 7 автомобілів УАЗ. Строк їх експлуатації більше 15 років.

 «У разі заміни застарілого автотранспорту час доїзду бригади на виклики споживачів може скоротитися на 15 хвилин. Після закупівлі нових автомобілів VW Transporter час доїзду бригад до місця аварійної ситуації скоротився і становить у середньому 21 хвилину», - розповідає начальник аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Волиньгаз» Валентин Киричук.

 Щорічно, заплановані витрати на потреби аварійно-диспетчерської служби Волині становлять близько 12 млн. грн. Однак, діючий тариф на розподіл газу, затверджений регулятором - НКРЕКП, не дозволяє в повному обсязі забезпечити АДС оновленими інструментами, комп’ютерною та оргтехнікою, приладами пошуку витоків газу. Для забезпечення служби АДС на Волині необхідно додатково закупити 7 нових автомобілів, 5 нових персональних комп’ютерів, 6 принтерів, 10  комплектів інструментів і 30 приладів діагностики.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Якою буде погода у Луцьку та області 30 листопада
Наступна новина Шлюб рятує від старечого слабоумства – підтверджують 800 тисяч людей
Останні новини
Схожі новини