Волинські лісівники збудували майже 70 кілометрів доріг. ФОТО

Волинські лісівники збудували майже 70 кілометрів доріг. ФОТО

За 9 місяців 2018 року на Волині збудували та відремонтували 69,2 кілометра земляного полотна. На це витратили понад 8 мільйонів гривень, зароблених державними лісогосподарськими підприємствами.

При будівництві доріг враховували економічну доцільність та найкоротший термін окупності. Вони пролягають до важкодоступних лісових масивів, де запаси стиглої деревини сягають понад 1,2 млн м3, – інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Лісова інфраструктура на Волині останніми роками розвивається. Змінилося і саме значення та суть розбудови мережі лісового сполучення.

Погоджувати карту лісової дорожньої мережі з представниками громади давно стало традицією для волинських лісівників.

Дороги в лісі вийшли за рамки лише важливого економічного значення і набули соціального статусу. Вони нерідко стають єдиним шляхом сполучення між віддаленими поліськими селами або суттєво скорочують шлях між сусідніми населеними пунктами. Лісовими дорогами люди потрапляють у місця, які раніше були недоступними. Особливо це важливо у період збору дикорослих ягід та грибів, що для мешканців волинської глибинки нерідко є одним із суттєвих джерел надходжень до сімейного бюджету.

Окремо варто наголосити, що без лісових доріг неможливе також ведення лісового та мисливського господарства, раціональне та ефективне використання лісових ресурсів, дороги виконують і протипожежну функцію.

Тому будуються не лише нові лісові дороги. Лісівники докладають чимало ресурсів та зусиль, щоб утримати у належному стані й ті лісові шляхи, які будувалися попередніми роками.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Нас тероризують. Повісили на двері похоронний вінок» - керівниця Центру стерилізації Дана Новарчук
Наступна новина У Луцьку розпочався смолоскипний хід. ФОТО. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини