Волинські поліцейські вибороли перше місце у змаганнях із боротьби самбо

У спортивному комплексі Волинської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України відбувся чемпіонат обласної організації з боротьби самбо серед колективів фізичної культури правоохоронних органів.

Чемпіонат відбувався у рамках програми «Спартакіада – 2018». У змаганнях брали участь 7 команд, інформує сектор комунікації поліції Волинської області.

У результаті напруженої боротьби перше командне місце вибороли спортсмени колективу фізичної культури Головного управління Нацполіції у Волинській області, друге місце посіла команда Луцького прикордонного загону, третє –  розділили колективи УДСНС та в/ч 1141 Нацгвардії України.

Переможців та призерів у командному заліку, чемпіонів і призерів в особистому заліку нагородили грамотами Волинської обласної організації ФСТ «Динамо» України.