Волинські спортсмени вибороли нагороди на Кубку Жигунас у Литві

У Литві завершились Міжнародні змагання з туризму серед учнів та молоді "Кубок Жигунас 2023", які відбувалися 12 – 14 травня поблизу Вільнюса.

Про це інформує Волинський центр національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства.

Усі учасники викладалися на максимум і докладали усіх зусиль, аби гідно представити Волинь на міжнародному рівні.

Зокрема, в особистому заліку на смузі перешкод Арсеній Луппов та Юрій Черняк посліи 3 місце, а Дарина Казакова виборола 1 місце.

На змаганнях з нічного орієнтування серед дітей призерами були Анна Булік та Максим Кислюк, які посіли 3 місце, Андрій Бортник зайняв 2 місце, а переможне перше місце зайняла Софія Галайчук.

«Серед дорослих чудово виступили наші спортсмени та тренери: Інга Бурда – 3 місце, Юрій Черняк – 2 місце, а перемогли в групі Анна Мельник, Ірина Зінчук та Олександр Оришко», – йдеться у повідомленні.

Впродовж двох днів змагалася 41 команда: з України, Литви та Латвії .

«Серед найменших учасників в групі D маємо срібні та бронзові нагороди, у групі C-1 та 3 місце і серед найстарших наша команда здобула 3 місце», – зазначили у Волинському ЦНПВТК.

Попередня новина На Волині чоловік вбив брата і втік: його затримали у Львові
Наступна новина На балконі квартири лучан загорівся матрац: на місці працювали рятувальники