Волинські спортсменки стали призерками кубка України з важкої атлетики

Волинські спортсменки стали призерками кубка України  з важкої атлетики

Спортсменки з Волині стали призерками кубка України з важкої атлетики, який проходить в Ужгороді.

Волинь представляють 20 спортсменів різного віку,  повідомляє «Суспільне» з посиланням на обласну школу вищої спортивної майстерності.

Так, лучанка Дарина Сахарук здобула срібну медаль у перший день змагань. Вихованка дитячо-юнацької спортшколи №3 у Луцьку змагалася у категорії 55 кілограмів.

Катерина Малащук змагалася у ваговій категорії до 45 кілограмів і здобула "золото". Також дівчина встановила нові рекорди України у своїй ваговій та віковій категоріях.

Попередня новина Луцьк провів в останню путь загиблого воїна Олега Круковця. ФОТО