Волинський дзюдоїст виборов бронзову медаль на турнірі у Варшаві

Волинський дзюдоїст Назар Горніч із шацького спортивного клубу «Торнадо» виборов бронзову медаль на ХХІ Міжнародному турнірі - Кубку Польщі «Warsaw Judo Open».

Наприкінці вересня юні спортсмени шацького спортивного клубу «Торнадо» взяли участь у ХХІ Міжнародному турнірі - Кубок Польщі «Warsaw Judo Open» (неофіційний чемпіонат Європи). Про це повідомляє пресслужба Шацької районної ради.

У польському змаганні від шацького спортивного клубу «Торнадо» взяли участь двоє юних спортсменів. Цьогоріч 3 місце виборов Назар Горніч із села Голядин і став бронзовим призером турніру.

Юний торнадівець Роман Самолюк виграв дві сутички, однак дві програв і зайняв 7-8 місце.

Спортсменів до змагань готували тренери СК «Торнадо» Роман Самолюк та Олексій Писачук.

«Warsaw Judo Open» є найбільшим турніром у Польщі з дзюдо, яке грає на масштабній спортивно-розважальній арені у Варшаві – Torwar. У ньому взяли участь більше 1800 спортсменів більш ніж 30 країн Європи, Аргентини, Японії та США.

Попередня новина Усе для комфортного життя. Чому варто обрати луцький ЖК «Затишний двір»
Наступна новина Новинки від Apple: розумні годинник і смартфон iPhone 11 Pro