Волинський легкоатлет здобув титул чемпіона Європи

Волинянин Дмитро Вишинський став чемпіоном Європи з легкої атлетики серед осіб з порушеннями слуху.

Про це інформує Центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт". Волинь.

Спортсмен забезпечив собі місце у фіналі успішним виступом у кваліфікаційному забігу, у якому поступився лише представнику Швеції.

Проте це не завадило Дмитру випередити представників Швеції та Естонії у фіналі змагань на дистанції 100 метрів та здобути титул чемпіона Європи.

Окрім того, вже у найближчі дні Дмитро представлятиме Волинь і на дистанції 200 м та у естафеті 4×100 м.

«Це вже не перший успіх спортсмена, тож вітаємо з черговою перемогою та бажаємо наснаги для нових досягнень!» – йдеться у повідомленні.