Волиняни віддають перевагу блакитному паливу. Скільки в області користувачів газу?

Волиняни віддають перевагу блакитному паливу. Скільки в області користувачів газу?
Фото ілюстративне

 

На Волині збільшилась кількість користувачів газом. За 10 місяців 2019 року року майже 1900 мешканців Волинської області обрали своїм постачальником ТОВ «Волиньгаз збут». Наразі загальна кількість побутових споживачів газу в області сягнула майже 250 тис., левова частка яких – клієнти з обласного центру та найбільших міст області.

Про це повідомили у ТОВ «Волиньгаз збут».

 

Найактивніше кількість клієнтів «Волиньгаз збуту» зростає в обласному центрі та Луцькому районі: за рік тут новими споживачами газу стали майже 1500 домогосподарств. Ще близько 160 нових споживачів компанія отримала в місті Ковелі, у Володимирі-Волинському – біля 170 нових клієнтів, у Нововолинську – 25.

Таке збільшення пов`язане з новобудовами в містах.

У більшості районів області зареєстровано всього до десятка нових користувачів газу.

«З-поміж усіх видів палива волиняни все ж віддають перевагу природному газу як найдоступнішому та екологічному енергоносію, – сказав директор «Волиньгаз збут» Микола Тищук. – Водночас у сільській місцевості окремі споживачі переходять на користування альтернативними видами палива, зокрема деревиною. Тому клієнтська база перебуває в постійному русі».

Наразі більшість поставок газу «Волиньгаз збуту» припадає на побутових споживачів. Однак ця категорія є найпроблематичнішою та вимагає значних фінансових і людських ресурсів.

 

Фахівці газопостачальної компанії працюють зі споживачами газу-населенням у Луцьку, і в кожному районі Волинської області. Щоденно співробітники «Волиньгаз збуту» обслуговують тисячі клієнтів, надають їм усю необхідну вичерпну інформацію, опрацьовують звернення.

Торговельна націнка «Волиньгаз збуту» становить усього 2,5 % від закупівельної ціни природного газу. Тож при сплаті за газ цю націнку використовують на друк та доставку квитанцій, підтримку необхідних сервісів для онлайн-спілкування з клієнтами, зокрема – Особистого кабінету споживача на сайті 104.ua, мобільних додатків 104 MobileLight (iOS) та 104Mobile (Android), Контакт-центру та ін.

Однак ситуацію значно ускладнюють багатомільйонні борги споживачів, у тому числі й отримувачів державної допомоги, а також велика кількість пільговиків і субсидіантів.

Довідково
Основною сферою діяльності ТОВ «Волиньгаз збут» є постачання природного газу усім категоріям споживачів Волинської області. Компанія законодавчо визначена постачальником газу зі спеціальними обов’язками. Клієнтами компанії є близько 250 тисяч сімей Волині, понад 1300 промислових підприємств та компобуту, біля 250 бюджетних установ і майже 300 релігійних організацій.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцькій РДА скоротять близько 40 працівників. Що про це кажуть самі чиновники?
Наступна новина Чи може Світязь висохнути повністю? Думка експерта
Останні новини
Схожі новини