Волиняни здобули 4 срібні медалі на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

6 червня у місті Суми відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на дистанції 20 кілометрів серед дорослих та молоді. На змаганнях волинські легкоатлети завоювали 4 срібні медалі.

Серед молоді срібними призерами стали Медведюк Дмитро, вихованець Любешівської ДЮСШ та Фарина Яна, учениця ШВСМ. Тренують спортсменів Борисюк О.С. та Борисюк І.Б, – інформує пресслужба Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Серед дорослих срібні сходинки п’єдесталу посіли вихованці ШВСВМ Шумік Віктор та Собчук (Мізернюк) Олена, тренують призерів Яловик В. Т., Яловик А.В. та Мазур Є.І.

Зазначимо, що Фарина Яна виконала норматив на чемпіонат Європи серед молоді, який відбудеться 8-11 липня 2021 року в місті Таллінн.

Попередня новина В Україні почали видавати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Як отримати