Волинянка – чемпіонка Європи з боксу

Волинянка  – чемпіонка Європи з боксу

Волинянка Тетяна Коб здобула «золото» на чемпіонаті Європи з боксу.

Про це повідомили в обласній школі вищої професійної майстерності, пише Суспільне.

З 11 по 23 жовтня в Чорногорії, у Будві тривав чемпіонат Європи з боксу серед жінок. До складу української збірної увійшли 13 спортсменок, серед них волинянка Тетяна Коб.

У півфіналі волинянка перемогла боксерку з Італії Олену Савчук. Боксерка змагалась у ваговій категорії 52 кілограми.

А в фіналі волинянка перемогла представницю Болгарії Венеліну Поптолєв та здобула першість.

Тетяна Коб – учасниця Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, переможниця і багаторазова призерка чемпіонатів Європи, неодноразова чемпіонка України.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.