Волинянка виборола бронзу на чемпіонаті світу з вільної боротьби

Волинська спортсменка, уродженка селища Іваничі Анастасія Алпєєва завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з вільної боротьби.

Про це повідомили на сторінці Асоціації спортивної боротьби України.

На світових змаганнях між спортсменами до 23 років Алпєєва виступала у ваговій категорії 72 кілограми.

Волинянка почала з перемоги у кваліфікації, також здолала призерку чемпіонату Європи U23 з Норвегії у чвертьфіналі. Але за вихід у фінал Анастасія поступилась призерці Південно Американських Ігор, віцечемпіонці світу U23 минулого року Тетяні Рентерія з Колумбії.

У малому фіналі на Алпєєву чекала суперниця з Туреччини, яка взяла бронзу на цьогорічному чемпіонаті Європи, але волинянка змогла отримати перемогу.

Для української збірної медаль волинянки стала третьою "бронзою" в медальному заліку.

Попередня новина Перехід парафій УПЦ до ПЦУ: на Волині досі діє 547 церков московського патріархату
Наступна новина На Волині відремонтували 12-метровий міст на «найгіршій» дорозі в області