Як часті переїзди впливають на здоров'я

Як часті переїзди впливають на здоров'я

Науковці запевняють, що діти, які часто переїжджають, з більшою ймовірністю мають слабке здоров'я.

Регулярна зміна місця проживання у віці до 18 років може вплинути на загальний стан здоров'я, викликати тривалий стрес і підвищити ймовірність того, що в дитини будуть шкідливі звички, пише Радіо.Максимум.

У дослідженні, проведеному шотландськими вченими, взяли участь 850 осіб, спостереження за якими велося протягом 20 років.

До 18 років 59% учасників переїхали один або два рази. Кожен п'ятий піддослідний переїжджав щонайменше три рази, а ще близько 20% учасників залишалися в тому ж будинку, в якому жили в дитячому віці.

Експерти виявили, що діти, які переїжджали принаймні один раз, мали гірший загальний стан здоров'я. А ті, хто переїхав 3 і більше разів, вдвічі частіше вживали наркотики та майже втричі частіше мали суїцидальні думки в порівнянні з тими, хто жодного разу не переїжджав.

Проте, ризик виникнення проблем і ослаблення здоров'я знижується з віком, і серед тих, кому виповнилося 36 років, уже не було помічено жодного впливу переїздів на здоров'я.


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Як виглядає шкільна форма у різних куточках світу
Наступна новина У Луцьку проведуть тренінг з «конфліктології»


Останні новини
Схожі новини