Як правильно продати нерухомість у Луцьку*

Як правильно продати нерухомість у Луцьку*

У сучасному світі нерухомості сформувалося не завжди позитивне, часто помилкове, враження про роботу ріелторів та агенцій нерухомості. 

Проте, коли виникає необхідність продати житло, ми звертаємось саме до них, адже швидко, правильно та за максимальну ціну продати об`єкт – справжнє мистецтво! Оволодіти ним для пересічної людини завдання не просте і для того, щоб втілити це у життя потрібно витратити чимало часу та сил. Ось тоді на допомогу кожному з нас і приходять агенти нерухомості!

Сьогодні розповімо Вам про специфіку роботи компанії «ВМБ нерухомість», яка за 20 років свого існування здобула довіру клієнтів та виправдала її якісно виконаною роботою.

Гасло компанії «Втомились безрезультатно продавати нерухомість? Ми працюємо за технологією продажу в мінімальний термін по максимальній ціні» абсолютно виправдовує методи роботи компанії, адже «ВМБ нерухомість» працює саме за такими принципами:

- оперативність;
- доступність;
- професіоналізм;
- об`єктивність;
- обґрунтованість.

«ВМБ нерухомість» працює лише за ексклюзивними договорами, що гарантує власнику нерухомого майна максимальне залучення професійного ріелтора у процес продажу.

Фахівець з продажу надає ексклюзивні ріелторські послуги власнику нерухомості, а саме:

- проводить аналіз ринку нерухомості, детально ознайомившись з вартістю подібних проданих об`єктів, узгоджує з власником правильну стартову ціну, яка сприятиме найшвидшій реалізації; 
- визначає цільову аудиторію продажу; 
- розробляє індивідуальний маркетинговий план для продажу;
- проводить Home staging (підготовлює зовнішній вигляд нерухомості до продажу, рекомендує як збільшити вартість з мінімальними затратами);
- здійснює рекламну кампанію (як зовнішню, так і через ЗМІ, соціальні мережі, дошки оголошень); 
- залучає до продажу колег («ВМБ нерухомість» входить у Асоціацію спеціалістів нерухомості України та активно практикує продаж нерухомості на партнерських умовах, тобто уклавши угоду з нами Ваш об`єкт продають усі найкращі ріелтори міста, що для власника житла не несе додаткових витрат);
- контролює попит на Ваш об`єкт, сприяє найвигіднішому продажу;
- проводить огляд та переговори з потенційними покупцями об`єкту;
- надає щотижневий звіт у зручному для клієнта форматі у якому інформує про хід рекламної кампанії, зацікавлених покупцях та надає рекомендації щодо продажу.
- задля максимального розповсюдження інформації про продаж використовує нові методики продажу нерухомості.

 

Йдучи у ногу з сучасними технологіями, компанія використовує новітні пристрої для якнайкращої презентації Вашого об`єкту, зокрема - квадрокоптер Phantom 4 Advanced, який якісно сфотографує або зніме земельну ділянку, будинок чи іншу нерухомість з висоти пташиного польоту.

Ріелтор «ВМБ нерухомість» працює на продавця нерухомості та максимально відстоює його інтереси! Якщо у Вас є нерухомість, яку потрібно продати – компанія готова допомогти Вам у цьому, заощаджуючи Ваші нерви, час та зусилля!

Для отримання детальнішої інформації телефонуйте:

(050) 135 25 39
(096) 135 25 39

Ми працюємо для Вашого комфорту!


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Показали фото концерту «Фіолету» у Луцьку
Наступна новина Як змінилося життя незрячих за 200 років: топ-5 геніальних винаходів
Останні новини
Схожі новини