Як швидко та весело вивчити таблицю множення з дитиною

Як швидко та весело вивчити таблицю множення з дитиною

 

Кожній дитині потрібен свій підхід, своя найбільш ефективна методика вивчення таблиці множення. У цій статті будуть розібрані кілька основних прийомів і способів вивчення.

Це важливо! У першу чергу слід роз'яснити дитині суть дії множення. Як правило, діти, що починають вчити таблицю множення вже мають поняття про елементарні арифметичні дії, типу додавання і віднімання. Саме ці знання дитини допоможуть вам пояснити принцип множення: 2 помножити на 3 означає скласти 3 рази число 2, тобто 2 + 2 + 2. Дитина повинна добре це усвідомлювати, щоб надалі уникнути багатьох труднощів і нерозуміння у вивченні таблиці множення. 

Вчимо таблицю множення граючись

У будь-якому навіть рутинному процесі, яким є і вправи для вивчення таблиці множення, повинен обов'язково бути присутнім елемент гри, він необхідний для дітей! Навчання із залученням ігрових прийомів змусить дитину вникнути в завдання, по-справжньому зацікавитися множенням і забути про небажання вчитися. Одне з головних правил запам'ятовування говорить: цікаве запам'ятовується краще і швидше. Якщо ви зможете пробудити інтерес дитини до множення, ви вже зробите половину справи!

Гра таблиця множення (картки)

Однією з популярних ігор вивчення таблиці множення, є гра в картки. 
Суть цієї ігрової таблиці множення полягає в тому, що дитина у випадковому порядку витягує картку зі стопки і бачить на кожній картці приклад множення без відповіді (наприклад, 7x7 =? Або 3x8 =?). Якщо вона дає правильну відповідь, то картка «виходить з гри», а якщо відповідь неправильна, то картка повертається вниз стопки, і може бути витягнута знову. Гра продовжується до тих пір, поки не закінчаться всі картки, тобто поки дитина не дасть правильну відповідь на всі приклади. Коли карток залишається мало, як правило, це важкі приклади, які дитина вже намагалася вирішити, то шляхом повторення вони досить легко запам'ятовуються, особливо коли в процесі гри у дитини з'являється азарт.

Цю гру іноді називають «тренажер таблиці множення»

Весь ігровий процес можна проводити етапами, залежно від вчиненого матеріалу. Наприклад, можна почати свій імпровізований урок з карток «таблиці множення на 2», а потім розбавляти їх новими вивченими прикладами. Варіантів гри безліч, в чому ви можете переконатися самі.

Крім того, внести елемент гри у вивчення таблиці множення ви зможете, використовуючи всілякі програми, онлайн-ігри, спеціальні звукові плакати та багато іншого, що без проблем можна знайти в інтернеті. Але гра «картки для запам'ятовування таблиці множення» є найбільш простим і ефективним способом вивчити піфагорову таблицю.

Вивчення таблиці множення: з чого почати?

Якщо ви тільки починаєте навчати свого малюка навичкам множення, то можна порекомендувати вам спробувати наступні прийоми (пройти наступні етапи).

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинський атовець потребує допомоги
Наступна новина В Україні зміниться система розподілу прав опіки над малолітніми дітьми під час розлучень
Останні новини
Схожі новини