Яка у вас усмішка: вчені виявили три типи

Яка у вас усмішка: вчені виявили три типи

За допомогою 3D-моделювання вчені з Вісконсинського університету в Мадісоні виявили, що типів усмішок буває всього три: винагороди, прийняття і усмішка переваги.

Про це розповіли у Platforma з посиланням на журнал Sage Journals.

Науковці прийшли до висновку, що усмішку не варто асоціювати лише з виявленням радості, тому що вона насправді може показувати як прихильність до людини, так і зверхність над співрозмовником.

Психологи вирішили провести дослідження та розробили більше двох тисяч 3D-моделей усмішок, які задіюють різні види м’язів, а за допомогою опитування студентів усмішки розділили на основні функціональні типи. Дослідники вважають, що таке дослідження допоможе, наприклад, пластичним хірургам, які працюють над відновленням міміки обличчя після травм.

Тому, як виявилось, що для всіх людей існує всього три головних види усмішок. Тому, якщо ви бачите на обличчі співрозмовника симетричну усмішку з різким розтягуванням губ – це «усмішка винагороди». Вона виражає щастя або заохочування, так, наприклад, дивляться батьки на своїх дітей.

Також є ще «усмішка прийняття», яка теж є семитричною, але тут губи щільно стиснуті. Така усмішка показує, що співрозмовник позитивно до вас налаштований і він впевнений, що йому нічого не загрожує.

І третьою, на думку науковців, є «усмішка переваги», яка вказує на зверхність співрозмовника. Її можна побачити, якщо брови людини підняті угору і губи витягнути асиметрично.


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Унікальні для здоров'я властивості аґрусу
Наступна новина 17-річний українець розробив робота, який збиратиме річкове сміття
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні