За звільнення шахтаря екс-керівник ДП «Волиньвугілля» заплатить понад 25 тисяч

За звільнення шахтаря екс-керівник ДП «Волиньвугілля» заплатить понад 25 тисяч

Колишній керівник ДП "Волиньвугілля" відшкодує підприємству шкоду, завдану незаконним звільненням працівника.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Нововолинський міськрайонний суд задоволив позов прокуратури області в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України і державного підприємства "Волиньвугілля" до колишнього керівника ДП про стягнення матеріальної шкоди в порядку регресу.

Правовими підставами пред’явлення позову є норми Кодексу законів про працю України, відповідно до яких службова особа, винна в незаконному звільненні працівника, зобов’язана покрити шкоду, заподіяну підприємству у зв’язку з оплатою цьому працівникові часу вимушеного прогулу.

У зв’язку з виконанням рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника, Державним підприємством "Волиньвугілля" виплачено йому понад 24,5 тис. грн. середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Рішенням суду, яким задоволено позов прокуратури, обов’язок відшкодувати шкоду, завдану підприємству виплатою коштів незаконно звільненому працівнику, покладено на колишнього керівника, винного в незаконному звільненні.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Що відбувається з жінками, які кинули курити
Наступна новина 5 студентів, які стали мільйонерами під час навчання в університеті
Останні новини
Схожі новини