Зміна регламенту Луцької міської ради: доцільно чи ні?

Зміна регламенту Луцької міської ради: доцільно чи ні?

Регламент Луцької міської ради хочуть змінити. Нині чинною є версія 2015 року зі змінами.

 У пояснювальній записці до проекту рішення, який опублікований на сайті ради від 31 липня, йдеться, що змінити норми регламенту потрібно, аби уникнути подвійного трактування положень регламенту та привести його у відповідність до антикорупційного законодавства.

Повноваження ради

У першій статті регламенту доданий абзац про повноваження ради. Він звучить так: «Луцька міська рада має право вільно вирішувати згідно із законом будь-яке питання, яке не вилучене зі сфери її компетенції і вирішення якого не доручено жодному іншому органу та яке стосується інтересів територіальної громади міста Луцька».

Робота комісії

У чинній нормі зазначено, що розглядати кандидатури осіб, які пропонуються для обрання, затвердження, призначення або погодження відповідною радою, можуть постійні комісії або одна з них. У пропонованому проекті регламенту йдеться, що такий розгляд здійснює лише одна комісія.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Дожени, якщо зможеш: чоловік заробив мільйони на хворобі
Наступна новина На Ковельщині іноземці потрапили у ДТП
Останні новини
Схожі новини