#ХорошіЛюдиНавколоНас ( Інна Мархевка )

#ХорошіЛюдиНавколоНас ( Інна Мархевка )

Епіграф: «Треба трохи, щоб викликати посмішку, і досить посмішки, щоб все стало можливим». (Ж. Сесброн)

Інна Мархевка – ведуча масових заходів, телеведуча, позитивна та відкрита людина, без неї «Ранкова Команда» не була б такою успішною та якісною в організації свят. У цьому блозі я буду намагатися розповісти про Інну поза кадром, про той позитив, який вона несе і заряджає ним усіх інших…. 

Інна – координатор сцени.

озповім Вам, як ця тендітна дівчинка працює на масових заходах, які вже неодноразово організовувалися з її допомогою в команді ГО «Волинський Актив Молоді». Ні, не про те, як Інна працює на сцені (це не секрет, що вона одна з найкращих, і всі прекрасно знають про це), а про те, як вона «керує» сценою.

Який би колапс не творився за кулісами, хто б як не запізнювався чи передчасно приїжджав, або ж просто не приходив, в Інни є завжди спланований завчасно запасний варіант. Оскільки я відповідаю на цих заходах за інший напрям роботи, мене завжди дивувало, як вона може зі всім справитися, не залучаючи до цього нікого іншого, не роблячи з цього проблеми.

Вона завжди все завбачливо планує і враховує ті моменти, які стаються на таких заходах. Який би «триндець» не творився би за сценою (чи із звуком, чи з аритистами, чи іншими проблемами), в Інночки завжди одна відповідь – «Все ОКЕЙЧИК». І я відразу рефлекторно знаю, що вона все виправить, кого треба замінить, кого переставить по часу, щоб людина виспалась після роботи, поговорить зі «звукачом», щоб звук був хороший  і т.д. і т.п.

Інна – професіонал.

Чесно не пам’ятаю, коли і як я познайомився з нею. Думаю, що це сталося на одній із зйомок телешоу «Ранок Нової Волині». Через те, що я постійно організовую концерти і маю спланований день «по годиннах», в який включається і інтерв’ю на телебаченні, ми ні разу не затримувалися на більше, ніж Інна сказала, скільки потрібно годин.

Уже і не знаю скільки записів було, скільки гуртів та виконавців я «приводив» на зйомки, але знаю одне –Інна завжди була готова до розмови, завжди ставила цікаві питання та підіймала гарні теми, прекрасна та усміхнена вона зустрічає нас біля студії.

Чи це давно запланована зйомка чи спонтанна (інколи доволилося за годинки 2-3 до зйомки домовлятися) – постійно вона підготовленна на всі сто. Чи це молодий і невідомий гурт, чи вже досвіченний та популярний – результат один і той же ж самий. Інна знає, що професіоналізм – це бути готовою до всього і завжди. 

Інна – ведуча.

От уявіть ситуацію: перед сценою зібралося кількасот чи тисяч людей, які слухають музику, але чомусь не рухаються і не надто позитивні. Що робити? Як змусити іх танцювати і відриватися під хорошу музику?

Не знаєте? А я от вже знаю відповідь. Дайте просто мікрофон Інні Мархевці, бо в людей з’явиться відразу посмішка, настрій та бажання радіти святу, які малі діти. Тут багато не буду розписувати – бо всі, хто відвідував Дні Незалежності чи дні міста чи інші свята – знають, що таке Інна в ролі ведучої :) 

Інна – посмішка та одне із сердець  ГО «Волинський Актив Молоді».

Становлення громадської організації, як успішної і тої, яка постійно розвивається, не було б таким без неї. Вона, як я писав вище, є невід’ємною частиною нашої великої команди позитивних, талановитих та цілеспрямованих людей.

Тільки побачивши нашу дружню команду за роботою, можна зрозуміти, що і як ми робимо. Тільки від нас залежить майбутнє та те, що буде далі з містом. Хочете стати однією із її рухомих частин ? Шукайте нас в соціальних мережах та доєднуйтеся – і, можливо, колись про Вас напишуть так само як про Інну. 

Можна довго розповідати про Інну Мархевку. Але краще завітати на будь-який захід, де вона приймає активну участь і переконатися у всьому на власні очі.

Тож тримайте позитивних людей поруч з собою, а посмішку ширшою… 

Якщо сподобалося – підтримайте мене стрілочками вгору і буде більше таких статей. Це ще не все, ще далі буде…

Автор: один із засновників та керівник NLL Promo Group Андрій Мацкевич

РЕКОМЕНДУЮ ДО ПРОЧИТАННЯ МОЇ БЛОГИ З РУБРИКИ #ХорошіЛюдиНавколоНас  : 

- Інна Мархевка

- Іванна Костюк

- Андрій Костенко

- Олексій Веремійчик


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Вільні обійми»: лучан закликають долучатися до акції
Наступна новина Сергій Скулинець зі своїми підопічними підкорюватиме сцену Х-Фактору
Останні новини
Схожі новини