16-річна волинянка фінішувала сьомою на Олімпійських іграх. ФОТО

Шістнадцятирічна вихованка Любешівської ДЮСШ Дарина Касян повернулась з Дитячих Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі (Аргентина), де у спортивній ходьбі за результатами двох кіл стала сьомою у світі,

Про це інфоримує сайт Любешівської ОТГ.

На змаганнях Україна була представлена 55 атлетами, що змагалися у 22 видах спорту.

Українські олімпійці гідно представили країну та вибороли 23 нагороди: 7 золотих, 8 срібних та 8 бронзових медалей.

Вихованка Любешівської ДЮСШ  була однією із наймолодших учасників заходу на 5000 м у спортивній ходьбі.

У першому колі змагань Дарина фінішувала сьомою і показала особистий рекорд – 24.01.29, чим покращила свій особистий рекорд на 56 секунд.

За результатом двох кіл Дарина  – сьома в світі, що є дуже хорошим результатом.

З нагоди повернення юної спортсменки на Батьківщину, Любешівська селищна рада організувала зустріч у колі друзів, тренерів, вихованців спортшколи та керівництва ОТГ і району. Присутні поспілкувалися з призеркою Чемпіонатів України та привітали її з досягненнями.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 16-річну волинянку провели на Олімпійські ігри

Довідково

Дарина Касян – вихованка Любешівської ДЮСШ, багаторазова чемпінка та призерка Чемпіонатів України, безперечний лідер у спортивній ходьбі серед свого віку та серед старших на на 2-3 роки дівчат,  член збірної України на Дитячих Олімпійських Іграх в Буенос-Айресі.