Сімейним лікарям на Волині передали 23 легковики. ФОТО

Сімейним лікарям на Волині передали 23 легковики. ФОТО

На Волині 23 автомобілі «Peugeot 301» передали сімейним лікарям. 

Ключі від автівок вручили у середу, 3 січня. 

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко сказав, що за останній десяток років це перша така велика партія авто, яка буде слугувати для реформованої медицини.

«Те, що сьогодні зроблено по субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області», важко переоцінити. Та й ви самі брали участь у відкритті ангіографів, іншої потужної техніки, в організації робочих місць для лікарів ЗПСЛ, у впровадженні медичної картки пацієнта, у багатьох інших кроках, які вже зроблені і про які мріяв та діяв Президент України Петро Порошенко. Його активно у цьому підтримує уряд, а ми все робимо на місцях із певними корективами», – зазначив Олександр Савченко.

23 машини для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання придбали за кошти співфінансування Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» через систему «Прозоро», витративши на це 8 257 000 гривень (з ПДВ). Тож вартість одного автомобіля (з ПДВ) становить 359 000 гривень.

Савченко ж нагадав, що видача авто була трохи призупинена, бо дехто з надто активних членів суспільства, не довівши жодним чином свою спроможність діяти на благо інших, звинуватив управління у певних зловживаннях. У відповідь на це було все роз’яснено, доведено і навіть показано певну економію. «І взагалі – по проекту Світового банку в нас у кожному тендері є великі економії, не 5-10 гривень, а мільйони. І все ми правильно робимо», – ствердив він й уточнив, що нинішнє вручення, анонсоване учора, завдяки таким діям влади вже не мало «авторитетних» критиків.

За словами очільника краю, ці машини не вирішують усіх проблем, тож у 2019-му будуть нові закупівлі (з ухилом на підвищену прохідність) та вручення.

Окремо Савченко зупинився на тому, які ще роботи будуть виконані у рамках субпроекту на Волині, зазначивши, що у 2019-му мають бути завершені ремонт і реконструкція об’єктів під амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, закуплені меблі та оснащення відповідно до табеля, придбане нове вартісне обладнання для закладів вторинного і третинного рівня та ті ж таки авто.

Відповідно до розподілу, затвердженого головою Волинської ОДА Олександром Савченком, легковики отримали 18 центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Начальник управління охорони здоров’я ВОДА Ігор Ващенюк наголосив: є сподівання, що, з врахування проекту Президента по сільській медицині, на Волині повністю вдасться забезпечити заклади первинного рівня надання медичної допомоги необхідними автомобілями.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Ковелі хуліган чіплявся до патрульних. ФОТО. ВІДЕО
Наступна новина В Україні підвищили штраф за незаконну вирубку лісу
Останні новини
Схожі новини