Безробітні можуть працювати у виборчій комісії, – Волинський центр зайнятості

Безробітні можуть працювати у виборчій комісії, – Волинський центр зайнятості
Фото ілюстративне (джерело: Інтернет-газета ДОБА)

Президентські вибори 2019 року вже не за горами. Триває останній етап виборчої кампанії, тож градус емоцій з наближенням голосування зашкалює. Неприємно, що окремі ЗМІ читають закони по-своєму, розставляючи вигідні акценти та перекручуючи основні законодавчі норми.

Офіційно інформуємо: Волинський обласний центр зайнятості жодним чином не втручається у процес проведення виборів Президента України та діє відповідно до чинного законодавства і в межах своїх повноважень.

Оскільки у поточній роботі виникає чимало запитань у контексті виборчого процесу, для працівників служби зайнятості в області розроблений лист-роз’яснення, в якому чітко обумовлені права безробітних осіб, які виконують роботу з організації підготовки і проведення виборів.

У цьому листі конкретно вказано: зареєстровані безробітні мають цілковите право на роботу в складі окружних та дільничних комісій і це «не є підставою для зняття цих осіб з обліку в державній службі зайнятості». Важливо, що виплати допомоги по безробіттю при цьому теж не припиняються, тому «зареєстрований безробітний може долучатися до роботи у виборчій комісії».

Жодних вказівок про необхідність ознайомлення безробітних із документом «під підпис» не було, немає і бути не може. 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку поставлять пам'ятник колишньому меру
Наступна новина У Луцьку буде новий театр
Останні новини
Схожі новини