«Чек і для чого він треба»: Як «кидають» покупців у луцькому магазині на Кравчука

«Чек і для чого він треба»: Як «кидають» покупців у луцькому магазині на Кравчука

Зайшов давєча в сусідній мінімаркет, Наш Край Експрес. Захотілося морозива і пива (не питайте). Наслуханий був про їхні неодноразові «ой, вибачте, обрахувалася!». Нарешті вийшло і собі ліцезрєть сіє бєзобразіє. Як результат – заплатив на 18 грн більше. 

Вибрав деякі товари і, знаючи описану вище «особливість» магазину в цьому житловому районі, порахував в умі приблизну вартість всіх покупок (вийшло 122-123 грн). Прийшовши на касу, отримую заяву «з вас 145 грн». І чек мені не спішать давати на руки. О, думаю, поїхали! 

Касир, розрахувавши мене, починає з зайнятим лицем рахувати кеш, хоча за мною в черзі ще стоять люди. На моє «Можете вже давати чек» отримую «Ой, я ще не дала?» і без вибачень подає чек в руки. Так і є, одне пиво пробито два рази, хоча на руках – тільки одне. Касир, єстєсно, вдало рєтірується в підсобку з награним «Галя!» (типу треба допомога в чомусь).

Підходить інша, обслуговує клієнтів. Я, як ввічлива людина, почекав закінчення черги і кажу: «Поверніть 18 грн», після короткого погляду на чек, «Так це ж не я пробила!», на що відпові: «Ну так кличте ту, шо пробивала».

"****, тут клієнт шось хоче!» (під зірочками не мат, а ім'я), виходить винуватиця концерту і очима хлопає типу «а кто ета здєлал?».
- Поверніть, будь ласка, 18 грн.
- А шо таке?
... тичу чек в руки.
- Ну, мінералка, молоко...
- Інший чек (алкоголь пробивають окремо)
... мовчазний «тупий» погляд крізь чек, розуміння, що «прієхалі». 
- Так а шо тут не так?
- Ану, порахуйте скільки «Крушовіце» в мене в чеку і на руках?
... мовчки відраховує 18 грн, дає в руки.

Підсумок:
Ну ладно, те, що в чеку пише «Нараховано балів по картці: 630.00, станом на 02.08.2017 балів: 39342» (при тому, що картку в Нашому Краї так і не виробив) не так бентежить. Це або я не розумію специфічної бонусної системи в «Нашому Краї», або людина, не в збиток покупцю, отримує собі маленький бонус до зп (я і не проти, в принципі, можна було б і автоматизувати таку систему а-ля «чайові» за гарне обслуговування, з дозволу покупця). Але кидання клієнта на, можливо, свою другу місячну зарплату – це точно не камільфо.

Якщо хтось хоче критикувати – не проти. Можливо, я і не правий тут, можливо, це тільки совпадєніє (нє думаю, оскільки далеко не перше), але буду радий, якщо хоч одній людині в Луцьку з мого району це допоможе і вона про всяк випадок зачекає на чек і знайде різницю і профіт в кишені відповідальних.
Якщо хтось не вірить – я не претендую на вашу довіру, всі, хто мене знають, можуть бути впевнені, що я за свої слова відповідаю.

П.С. «Наш Край Експрес», м. Луцьк, вул. Кравчука, 15/к. Там більше старатимусь не з'являтись. 
Дивно, що заклади типу «Крафта» і «Наш Край Експрес»  – в одній будівлі. Такий контраст у сервісі...


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (3)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку чергова ДТП на Дубнівській
Наступна новина Заступник Гройсмана офіційно відкрив дорогу Луцьк-Львів
Останні новини
Схожі новини