«Червона картка» - «Реальність починається з тебе»: у Луцьку пропагували здоровий спосіб життя

«Червона картка» - «Реальність починається з тебе»: у Луцьку пропагували здоровий спосіб життя

4 березня 2018 року в місті Луцьку відбувся ІІ-й етап обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», в якому прийняло участь 26 сімей з міста Луцька, щоб визначити переможців для участі в фіналі обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який відбудеться 24 березня 2018 року в місті Нововолинську.

Про це повідомляють організатори. 

Під час проведення заходу заступник директора Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Альона Ковальчук провела обласну інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка» – «Реальність починається з тебе», з метою реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в області на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Соціальну ініціативу «Реальність починається з тебе» було започатковано у 2018 році Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», яка проходить під такими девізами: «Зроби крок до здорового способу життя !», «Разом до здорового майбутнього!», «Раз, два, три… з нами ти роби!», «Будь активним живи спортивно!».

У рамках акції «Реальність починається з тебе!» проводяться заходи, спрямовані на пропаганду здорового способу життя серед молоді: спортивні змагання, фестивалі, флеш моби, козацькі розваги, квести, тощо.

Мета Акції: утвердження здорового способу життя та рухової активності в області за місцем навчання, проживання та відпочинку населення.

Одним із головним завдань акції є залучення населення до рухової активності, здорового способу життя та протидія шкідливих звичок.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку в ПортCity відкрили квіткову виставку
Наступна новина У Луцьку перекриють вулицю через ремонт
Останні новини
Схожі новини