До 33 тисяч гривень. Які надбавки отримують медики, що рятують волинян від COVID

До 33 тисяч гривень. Які надбавки отримують медики, що рятують волинян від COVID
Фото ілюстративне

Лікарі, медсестри та санітари, які працюють з хворими на коронавірус, отримують до 300% надбавок до свого окладу. Найбільш завантажені лікарі можуть додатково отримати до 33 тисяч гривень.

Про це «Першому» розповів виконувач обов’язків директора Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар.

З його слів, у коронавірусному шпиталі у Боголюбах найбільші надбавки отримують лікарі-реаніматологи. Вони працюють з найтяжчими пацієнтами і відповідно мають від 22 до 33 тисяч гривень доплат, залежно від часу роботи.

Лікарі інфекційного відділення отримують від 18 до 24 тисяч гривень доплат, медичні сестри – від 9 до 18 тисяч гривень, молодші медичні сестри – до 12 тисяч гривень.

«Браку медичних працівників немає. За майже рік епідемії ми налагодили ротації», - каже Олександр Дудар.

У двох відділеннях шпиталю, які займаються вкрай важкими хворими, персонал працює з початку епідемії, в решті – він змінюється.

Однак доплати отримують не лише медичні працівники, які безпосередньо працюють з хворими, а усі, «залучені до ліквідації епідемії»: ті, що роблять тестування, організовують харчування, транспортування тощо. Загалом працівники обласної лікарні за 2020 рік отримали доплат на 50 мільйонів гривень.

Розмір доплати визначає керівник. Не завжди він сягає 300%.

«Якщо медик постійно знаходиться у відділенні, заповненому пацієнтами, він однозначно отримає 300%. Якщо цей фахівець працює у відділенні, де заповнено 20% ліжок, він отримає менше. Якщо ж це спеціаліст, якого викликали кілька разів на консультацію з основного корпусу лікарні, йому дадуть надбавки саме за ці консультації», - пояснив Олександр Дудар.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Снігопади, ожеледиця, а тоді – мороз. Як зміниться погода на Волині у найближчі дні
Наступна новина Луцькому онкодиспансеру треба ще один лінійний прискорювач для радіотерапії
Останні новини
Схожі новини