До обласного бюджету Волині вноситимуться зміни

До обласного бюджету Волині вноситимуться зміни

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики розглянула на своєму засіданні проект внесення змін до головного кошторису області.

"Зміни річних призначень доходів обласного бюджету обумовлені перевищенням доходів загального фонду обласного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів), врахованих у розписі на січень-липень 2017 року, більше, ніж на 5%.
За січень-липень 2017 року доходи загального фонду обласного бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) виконано на 109,8 відсотка, понад затверджені призначення одержано 27060,6 тис. гривень. Зокрема, при запланованих на звітний період доходах загального фонду обласного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) в обсязі 276208,5 тис. грн, фактичні надходження склали 303269,0 тис. гривень.
Основними джерелами додаткових надходжень обласного бюджету за сім місяців поточного року стали перевиконані заплановані в помісячному розписі обласного бюджету показники надходжень податку на доходи фізичних осіб (рівень виконання – 107,9 відсотка, понадпланові надходження – 16 771,8 тис. грн) та плати за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів (понадпланові надходження – 15 334,2 тис. гривень)", -- йдеться у пояснювальній записці до проекту внесення змін до обласного бюджету, розробленим департаментом фінансів ОДА.

Зі слів директора департаменту Ігоря Никитюка до розподілу запропоновано 27 млн 45 тис. грн.

Бюджетна комісія, взявши за основу проект, внесений ОДА,  рекомендувала сесії проголосувати за розподіл видатків у своїй  редакції. До розподілу пропонується більша сума за рахунок зменшення обсягів резервного фонду обласного бюджету.

Найбільшу суму, а саме 8 млн 675 тис. грн пропонується спрямувати на ремонт доріг. З них 5 млн 265 тис. грн буде спрямовано на дорогу державного значення Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне, а решта -- на комунальні дороги, які ремонтуються за кошти обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевими бюджетами.

Пропонується також спрямувати 7 млн 745 тис. грн цільових субвенцій бюджетам міст, районів та ОТГ на капітальні видатки.

На галузь освіти пропонується направити 2 млн 211 тис. грн, на охорону здоров'я -- 400 тис. грн, соціальний захист -- 722 тис. грн, фізкультуру і спорт -- 300 тис. грн, на культуру -- 365 тис. грн. Майже 1,5 млн грн пропонується виділити на підтримку комунальних підприємств. На облаштування приміщень для розміщення особового складу військової частини В0259 (14 бригада) спрямують 1 млн грн.

3 млн 441 тис. грн  передбачено для забезпечення асигнувань на оплату праці працівникам ветеринарних лікарень та лабораторій. Цих коштів не вистачить галузі до кінця цього року, тому депутати обіцяють повернутися до питання фінансування ветеринарної медицини під час внесення змін до обласного бюджету за підсумками перевиконання за 9 місяців цього року.

Директор департаменту фінансів Ігор Никитюк зазначив, що очікується перевиконання на рівні 10 млн грн. Зі слів радника голови обласної ради Вячеслава Рубльова може бути скликана позачергова сесія для розподілу цих коштів, після того як ОДА внесе відповідний проект рішення.


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Скільки потрібно мати стажу, щоб вийти на пенсію незалежно від віку
Наступна новина Чи буде на Волині курорт державного значення?
Останні новини
Схожі новини