До водія котрий не зупинився перед жінкою з візком вжито заходів

До водія котрий не зупинився перед жінкою з візком вжито заходів

Отримав відповідь стосовно мого звернення щодо незадовільної роботи водія міського маршруту №28, номер АС 5744 ВА, котрий не зупинився на зупинці для посадки жінки з візком. У відповіді підтверджують те, що водій не зупинився на зупинці громадського транспорту по причині, що був переповнений пасажирами.

Цитую пояснення:
"Водій жестами пояснив пасажирці, що автобус переповнений на, що отримав відповідь, також жестами, - проїжджай"

Словом, театр нового часу пантоміма царює в міських маршрутках нашого міста.

Незважаючи на пояснення водія, в разі повторення подібних скарг йому може загрожувати звільнення, повідомляється у відповіді.

Що ж проблеми в транспортній системі нашого міста є, їх потрібно вирішувати комплексно, а звішувати на водія вину, в яких часто вони можуть бути не винні.

Адже нагадаю, що як показали перевірки за участі працівників "Укртрансбезпеки", в міських маршрутках Луцька водії працюють понаднормово, порою до 13 годин на добу. Все це впливає на емоційно-психологічний стан водіїв, який може призводити до конфліктних ситуацій з пасажирами чи до аварійних ситуацій на дорозі. Проблема криється і в тому, що перевізники не цінують своєю репутацією та своїми працівниками. Їм байдуже на стан транспортних засобів, то яка вже може йти мова про комфортність для перевезення пасажирів й цінову політику в 4 гривні.

Перевізники мають розуміти, що пасажир - це їхній заробіток і працювати потрібно на розвиток своєї репутації, якості перевезення пасажирів та модернізацію свого автопарку.

п.с. І на останок, мене здивувала відповідь за підписом в.о. директора "Луцького підприємства електротранспорту" Володимира Пуца, в плані граматики та написання. Коли слово "вплодь" перекреслено ручкою і зверху підписано "аж". Схоже на те, що на даному підприємстві існує криза з освіченим працівниками.

Нинішній міський голова Григорій Пустовіт, будучи губернатором Волинської області, звертав особливо прискіпливу увагу на грамотність своїх підлеглих. Думаю йому б не дуже сподобалось читати документ, який присланий його підопічними.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Які продукти найкраще їсти несвіжими
Наступна новина Як змінити своє життя на краще


Останні новини
Схожі новини