«Голова ОДА здійснює диверсію», - Ігор Палиця

«Голова ОДА здійснює диверсію», - Ігор Палиця

На сесії облради представники трудового колективу ДП «Волиньторф» заявили про те, що проблеми з виділенням землі під видобування торфу досі не вирішені. Вони закликають обласну раду висловити недовіру голові ОДА Володимиру Гунчику, а також прийняти повторне звернення до центральної влади з вимогою припинити цілеспрямоване знищення державного підприємства.

До присутніх звернулася голова профспілки підриємства Аліна Базарнова.

«Колектив благає про підтримку, адже 7 вересня, коли ми прибули під ОДА з вимогою надати дозвіл на землі, то нам заявили, що вирішать проблему впродовж 2 тижнів. Але 11 вересня була єдина зустріч з обговоренням проблеми.

Наші спеціалісти пояснили, як ці питання можна вирішити.

Втім, представники адміністрації не взяли це до уваги. Вже через 12 днів створили робочу групу, але жодного засідання не провели. Єдине що вони зробили – направили лист у Київ, аби ті пояснили законодавство. Підприємство у судовому порядку відстоювало своє право на володіння земельними ділянками. Втім, ОДА подає апеляцію, затягуючи час.

Ми зменшимо вдвічі виробництво продукції у 2018 році, скоротимо близько 200 працівників, а в 2019 році ми будемо змушені зупинитися. То на кого працює влада Волині? Це - бездіяльність Гунчика. Просимо розглянути питання про висловлення недовіри йому. Хай прийде людина, яка відстоюватиме інтереси громади», – наголосила Аліна Базарнова.

Голова ОДА сказав, що має підтримку Мінприроди та нагадав, що ОДА перебуває у судовому спорі з державним підприємством.

Голова обласнї ради Ігор Палиця зробив офіційну заяву до управління СБУ у Волинській області стосовно дій голови ОДА.

«Я вважаю, що голова ОДА здійснює диверсію. Ця людина працює не на Україну, не на благо народу, не на Президента. Впевнений, що Глава держави не знає, що відбувається на Волині», – зауважив голова облради.

Зі слів Ігоря Палиці, область вже втратила через це сотні мільйонів гривень – попри підвищення ціни на торф та готовність представників інших областей його купувати, підприємство не може його продавати, тому що не має торфу. Він закликав СБУ відреагувати на ситуацію, що склалася.

Крім цього, під час озвучення запитів та запитань до начальника управління СБУ у Волинській області Юрія Фелонюка звернувся депутат облради, директор КП «Волиньприродресурс» Василь Столяр.

«Виконавча влада в області, на чолі з головою ОДА Володимиром Гунчиком блокує роботу ДП «Волиньторфу», бо не погоджує видобуток торфу. Суд визнав протиправним дії Гунчика та ухвалив скасувати його незаконне розпорядження. Якщо він такі не надасть згоди на видобуток торфу, то через рік підприємство розвалиться.

Тому запитання до Юрія Фелонюка: прошу перевірити, чи не вбачаєте в діях Гунчика умислу заподіяння економічної шкоди. А також його дії можна розцінити як державну зраду, за що має настати покарання від 12 до 15 років. А якщо підприємство занепаде, то це можна кваліфікувати, як диверсію. Прошу це питання вивчити та дати мені відповідь у десятиденний термін», -  вимагає депутат.

Між тим, працівники ДП «Волиньторф» заявили, що вдаватимуться до акцій протесту. 

Обласна рада 45 голосами підтримала звернення до центральної влади, ініційоване турдовим колективом ДП «Волиньторф».
Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Начальника управління юстиції у Волинській області рекомендували звільнити
Наступна новина Волиньрада має у власності близько 30 квартир
Останні новини
Схожі новини