Колишній палац волинських князів можуть продати менше, ніж за 9 тисяч доларів

Колишній палац волинських князів можуть продати менше, ніж за 9 тисяч доларів
джерело фото: img.tyt.by

Колишній палац волинських князів Радзивіллів у Білорусі у селі Полонечка знову виставили на торги - п'ятий раз за останні п'ять років.

Про це пише інформаційний портал Брестської області «Зоря».  

У 2014 році колишню садибу на аукціоні придбала приватна фірма. Однак свої початкові плани - реставрацію палацу і розміщення у ньому туристичного об'єкта - так і не втілила в життя.

Тому в 2016 році власникові довелося повернути палац державі. Наступні спроби продати садибу виявилися марними. Тепер палац знову виставили ​​на торги, аукціон відбудеться 4 грудня.

Цього разу початкова ціна об'єкта знижена на 80% і складає 19,2 тисячі рублів. (До слова, 19,2 тисяч рублів у гривнях становить 249,6 тисяч, а це 8913 доларів). 

За цю суму новий власник отримає колишню будівлю палацу, в якому згодом знаходилася сільська школа, і госпбудівлі, а також земельну ділянку площею 3,3 га з правом оренди на 50 років.

За умовами аукціону, власник має провести реконструкцію або реставрацію об'єкта, а також підписати та зареєструвати в Міністерстві культури Білорусі охоронне зобов'язання на історико-культурну цінність і використовувати об'єкт протягом трьох років з моменту введення в експлуатацію.

Раніше ми вже писали, що замок волинських князів Радзивіллів у Білорусі виставили на аукціон всього за 10 тисяч доларів.

Історична довідка: Радзивілли – старий і найбагатший литовській рід у Великому Князівстві Литовському, згодом у Речі Посполитій, а у 18-20 ст. у Російської Імперії й Прусії, який першим у державі 1547 р. отримав князівський титул Священної Римської Імперії, а потім був посвоячений з Ягеллонами, Гогенцолернами та іншими європейськими династіями.

Радзивілли були власниками земельних латифундій, замків, міст та містечок, зокрема в Україні (Волинь, Київщина), Литві, Польщі, Білорусі, колишні палаци родини Радзивілл знаходяться на території 10 нинішніх держав. Родовий маєток знаходився у містечку Несвіж на території нинішньої Білорусі.

Представники родини мали свої надвірні війська й займали найвищі урядові посади у Речі Посполитій. У 16-18 століттях Радзивілли користувалися привілеями удільних князів, мали надвірне військо (близько 6 тисяч), власні фортеці. Обіймаючи високі урядові посади, Радзивілли брали участь у боротьбі проти козацьких повстань в Україні.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Третина з обіцяного: Волинь отримала на дороги з «митного експерименту» лише 108  мільйонів
Наступна новина У Луцьку водії влаштували акцію проти підвищення цін на пальне. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини