«Концерти гурту «Kurwa Matj» відмінено з вини артистів», - власник луцької івент-агенції. ВІДЕО

«Концерти гурту «Kurwa Matj» відмінено з вини артистів», - власник луцької івент-агенції. ВІДЕО

Шоумен Євгеній Тихонов заявив, що концерт гурту «Kurwa Matj» відміняється через те, що керівництво гурту недотрималося умов домовленості.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Дуже коротко про ситуацію з концертами гурту «Kurwa Matj»:

В липні 2018 року наш партнер Юрій з міста Луцьк нам запропонував 3 концерти гурту «Kurwa Matj», а в свою чергу Юрію концерти запропонував керівник проекту «Kurwa Matj» Роман Гапачило з міста Львів.

Ми обговорили все з Юрієм, погодились і домовились, що займаємось повністю проектами від А до Я, а також ділимо прибуток, та витрати 50% на 50%.

За тиждень до серпневого концерту ми підсумували витрати та прибуток, і вже знали, що ми «в плюсі» та все в нас чудово.

Але за день до туру гурт захворів, і керівництво гурту «Kurwa Matj» попросили перенести концерти на жовтень, з умовою, що рекламою повністью займається гурт і кількість проданих квитків буде не менша, ніж на серпневі концерти.

І ми почали чекати, чого ми чекали я не знаю і до сьогодні.
Реклама не робилась, а керівництво гурту запевняло, що все буде.

І тут за тиждень до концерту керівництво гурту повідомляє нас, що вони все зробили, і їм потрібна повна передоплата у розмірі 5000$ за три концерти. - Що, яка передоплата, ми так не домовлялись?!

Але керівник проекту «Kurwa Matj» Роман Гопачило, каже вони все зробили і це ми у всьому винні.
На що у нас виникли наступні запитання: Як, а домовленості?!
Ми чітко зрозуміли, що чхати він хотів на домовленості.

Тут є логіка, адже Він не вкладав 45.000 грн, і їх він не втрачає.
А слово це що? - Дав слово, і добре. Забрав слово, коли захотів - Дуже зручно.

Тому друзі, КОНЦЕРТИ ГУРТУ «Kurwa Matj» ВІДМІНЕННО ПО ВИНІ АРТИСТІВ, І ПО ПРИЧИНІ ОБМАНУ КЕРІВНИЦТВА ГУРТУ!!!», – йдеться у дописі.

 

Друзі, усім привіт. Дуже коротко про ситуацію з концертами гурту «Kurwa Matj»: В липні 2018 року наш партнер Юрій з міста Луцьк нам запропонував 3 концерти гурту «Kurwa Matj», а в свою чергу Юрію концерти запропонував керівник проекту «Kurwa Matj» Роман Гапачило з міста Львів. Ми обговорили все з Юрієм, погодились і домовились, що займаємось повністью проектами від А до Я, а також ділимо прибуток, та витрати 50% на 50%. За тиждень до серпневого концерту ми підсумували витрати та прибуток, і вже знали, що ми "в плюсі" та все в нас чудово. Але за день до туру гурт захворів, і керівництво гурту "Kurwa Matj" попросили перенести концерти на жовтень, з умовою,що рекламою повністью займається гурт і кількість проданих квитків буде не меньша, а ніж на серпневі концерти. І ми почали чекати, чого ми чекали я не знаю і до сьогодні. Реклама не робилась, а керівництво гурту запевняло, що все буде. І тут за тиждень до концерту керівництво гурту повідомляє нас, що вони все зробили, і їм потрібна повна передоплата у розмірі 5000$ (п'ять тисяч американських доларів) за три концерти. - Що, яка передоплата, ми так не домовлялись?! Але керівник проекту "Kurwa Matj" Роман Гопачило, каже вони все зробили і це ми у всьому винні. На що у нас виникли наступні запитання: Як, а домовленості?! Ми чітко зрозуміли, що чхати він хотів на домовленості. Тут є логіка, адже Він не вкладав 45.000 грн, і їх він не втрачає. А слово це що? - Дав слово, і добре. Забрав слово коли захотів - Дуже зручно. Тому друзі, КОНЦЕРТИ ГУРТУ «Kurwa Matj» ВІДМІНЕННО ПО ВИНІ АРТИСТІВ, І ПО ПРИЧИНІ ОБМАНУ КЕРІВНИЦТВА ГУРТУ!!! В коментарях переписка з керівництвом,яке включає «Львівського окуня» коли задаєш конкретні питання!!!

Posted by Женя Тихонов on Wednesday, 3 October 2018

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцькому зоопарку - трійко «новосельців». ФОТО
Наступна новина У Луцьку на даху «Супернови» дивилися виставу «Мандрівного вішака»: як це було. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини