Лучанина нагородили орденом «За заслуги»

Учора, 12 серпня, у День молоді президент України Володимир Зеленський нагородив наших спортсменів державними нагородами. Орден отримав і лучанин Богдан Мочульський.

Про це повідомляє Спортивний комітет України.

Богдана Мочульського нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня. Таку ж нагороду отримав Олег Приймачов, чемпіон Всесвітніх ігор із таїландського боксу Муей Тай. Медаллю «За працю і звитягу» нагородили Романа Щербатюка – бронзового призера Всесвітніх ігор із кікбоксингу WAKO.

Нагадаємо, нещодавно лучанин Богдан Мочульський вдруге став чемпіоном Всесвітніх Ігор-2022 з джиу-джитсу. Спортсмен виграв усі поєдинки. Лучанин боровся за першість у ваговій категорії до 62 кг розділу «файтинг». У фіналі Мочульський переміг колумбійця Алехандро Вівьєскаса з рахунком 19:7.