Троє лучанок здобули бронзу на Весвітніх іграх-2022 зі спортивної акробатики

16 липня у Бірмінгемі лучанки Дарина Пом’яновська, Олександра Мальчук та Вікторія Куніцка здобули Бронзу на Всесвітніх іграх у змаганнях зі спортивної акробатики.

Про це повідомили на сторінці Спортивного комітету України у фейсбуці.

Лучанки стали бронзовими призерками у вправах, набравши у фіналі 26.600 бали.

Збірна України у медальному заліку у передостанній день змагань завдяки трьом золотим нагородам, у джиу-джитсу, воднолижному спорті та спортивній акробатиці піднялась на третє місце.

16 липня у Бірмінгемі наші спортсмени здобули 5 медалей: 3 золотих, 1 срібну, 1 бронзову.

Джиу-джитсу. Богдан Мочульський став чемпіоном у ваговій категорії до 62 кг, вигравши усі поєдинки розділу «файтинг».

Спортсмен вдруге поспіль стає чемпіоном Всесвітніх ігор, він також є дворазовим чемпіоном світу.

Богдана Голуб у абсолютній ваговій категорії не-ваза (боротьба в партері) здобула «срібло», поступившись у фіналі Меші Розенфельд з Ізраїлю — 0:2.

Спортсменка виграла перше «золото» України на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу у травні цього року.

Воднолижний спорт. Данило Фільченко виграв змагання зі стрибків на водних лижах. У найкращій з трьох спроб він пролетів 64,9 м. Це друга нагорода спортсмена на цих Іграх — напередодні він здобув «срібло» у фігурному катанні на водних лижах.

Читати також: Війна вплинула на підготовку, – українські ходунки розповіли про виступ на чемпіонаті світу

Спортивна акробатика. Богдан Пограничний, Данило Стецюк перемогли у змаганнях чоловічих пар з результатом 28.940 бали у фіналі.

Вікторія Куніцка, Олександра Мальчук, Дарина Пом'яновська стали бронзовими призерками у групових вправах, набравши у фіналі 26.600 бали.

За день до завершення Всесвітніх ігор-2022 у скарбничці збірної України 39 медалей (13 золотих, 11 срібних,15 бронзових).

17 липня, у заключний день Всесвітніх ігор-2022, вболіватимемо за українців у спортивному орієнтуванні, тайландському боксі Муей Тай, спортивній акробатиці, стрибках на батуті та акробатичній доріжці.

Читати також:  Волинська метальниця молота Ірина Климець не вийшла до фіналу чемпіонату світу з легкої атлетики