Лучанка Яна Беломоіна виборола «бронзу» на чемпіонаті Європи

Яна Беломоіна

Лучанка Яна Беломоіна стала бронзовою призеркою на чемпіонаті Європи з велоспорту маунтенбайк крос-кантрі-2020, який відбувся у Швейцарії.

Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

За сезон у велосипедному крос-кантрі 2020 було проведено чотири старти: два етапи Кубка світу, чемпіонат світу, а останнім у змагальній програмі був чемпіонат Європи.

Першість на чемпіонаті здобула француженка Полін Ферран Прево, друге місце посіла нідерландка Анне Терпстра, брозову винагороду здобула спортсменка з Луцька.