Lyubov Shekel 06:59 www.volynnews.com 0
1

Луцьк - серед міст-учасників автопробігу на підтримку вживаних автівок

Всеукраїнський автопробіг, організований на підтримку цивілізованого ринку автомобілів в Україні, прибув вчора, 28 травня, до Луцька. Автомобілі на іноземній реєстрації, однак з українськими прапорами, припаркувалися на Театральній площі. Про це пише ІА "Волинські новини". 

Учасники автопробігу, який стартував зі Львова ще 20 травня, вже відвідали Дубно, Рівне, Житомир та Київ. А після Луцька колона вирушить до Ковеля та перетне кордон із Польщею.

Акцію на підтримку цивілізованого ринку автомобілів в Україні організували задля підтримки законопроектів № 5561 та № 5562, зареєстрованих у Верховній Раді, які вносять зміни до екологічних стандартів "Євро" для вживаних автомобілів на технічний огляд, а також знімають обмеження застосування наявних знижених ставок акцизного збору.

Як розповів один із співініціаторів автопробігу Михайло Катрук, член ГО "Завтра", зараз ці законопроекти блокує Комітет з питань податкової та митної політики, тому вони роблять автопробіг, аби якнайбільше людей про нього дізналося і, щоб подати сигнал нашим народним обранцям, що закони на часі, вони потрібні й необхідно їх якнайшвидше прийняти.
Читати далі

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Коментарі0

Залишити коментар