Луцька громада отримала авто для бригади, яка допомагає жертвам насильства

Луцька громада отримала авто для бригади, яка допомагає жертвам насильства

Луцька міська територіальна громада отримала автомобіль для роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.
 

Про це йдеться на сайті міськради. 

Як розповіла начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан, після почату повномасштабного вторгнення управління у співпраці з Фондом ОО у галузі народонаселення реалізовує соціальний проєкт “Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги та допомоги постраждалим від домашньогонасильства».

“Проєкт діє майже рік. Раніше для виїздів бригади ми орендували транспорт у приватних підприємців, а зараз Фонд ООН у галузі народонаселення закупив для України 60 автомобілів, і одне авто надійшло в нашу громаду, – повідомила Ліна Галан. 

– Адже ми маємо дві мобільні бригади, які працюють дуже ефективно і за показниками надання психологічних послуг навіть випереджають великі міста. Автомобіль для них – велика допомога, тому що це мобільність, швидкість, інтенсивність роботи і, відповідно, екстреність реагування на будь-які виклики. Важливо, що після закінчення проєкту авто перейде до Луцької територіальної громади і в подальшому буде слугувати для допомоги в соціальній роботі”.

Довідково:

У 2021 році між Луцької міською радою та Фондом ООН у галузі народонаселення був підписаний меморандум про співпрацю. Спільно з цим Фондом, а також БО «БФ Батерфлай», після повномасштабного вторгнення управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створило дві мобільні бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Фахівці бригад екстрено надають допомогу сім’ям/особам, які постраждали від домашнього насильства або щодо яких існує загроза його вчинення, інформують клієнтів про права постраждалих осіб та відповідальність, яка настає за скоєння домашнього насильства згідно із Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», надають психологічну та юридичну допомогу. Бригади виїжджають за адресами, де вчиняється домашнє насильство, відвідують шелтери – поселення ВПО, проводять різноманітні превентивні активності та щодня намагаються рятувати від кривдників, тих хто страждає від жорстокого поводження.

До складу кожної мобільної бригади входять:

2 кейс-менеджерки;

1 керівниця кейс-менеджерок;

2 соціальні працівниці;

2 психологині:

2 водії.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині через падіння дерева загинув працівник лісгоспу
Наступна новина Стаціонар на Волині, де доглядають літніх людей, перевіряє поліція
Останні новини
Схожі новини