Луцька спортсменка здобула на Кубку світу «золото» та «срібло»

Луцька спортсменка Юлія Батенкова-Бауман виграла золоту і срібну медаль на Кубку світу з зимових видів спорту серед паралімпійців.

Про це повідомили у прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України, передає ВолиньPost.

Змагання тривають у німецькому місті Оберіді та є важливим спортивним етапом перед Паралімпіадою-2018.

У перший день змагань золоту нагороду тріумфально виборола у лижних перегонах на середній дистанції Юлія Батенкова-Бауман. Вона перемогла свою споконвічну суперницю з Росії Анну Міленіну (Бурмістрову), яка виступає під нейтральним прапором, із вражаючим результатом - 0,09 с.

Згодом лучанка виборола ще й срібну нагороду.

Попередня новина З бюджету виділять 370 млн гривень на будівництво стадіонів у регіонах України
Наступна новина Історія дня на Першому: кого вітати 23 січня