Луцька «Волинь» на виїзді програла сільській команді з Одещини 0:5

Справжнісіньким розгромом завершився матч 19-го туру першої ліги між «Волиню» та одеською командою «Балкани». Матч закінчився з рахунком 0:5 на користь ФК «Балкани» .

Про це повідомляє прес-служба ФК «Волинь».

Луцька «Волинь»  зазнала четвертої поспіль поразки та перебуває в зоні вильоту в Другу лігу.

Чи то «лисе» поле і штормовий вітер далися взнаки, але волиняни пропустили дещо курйозний і нелогічний гол від Райчева  на другій хвилині, йдеться на повідомлені прес-служби ФК «Волинь».

Лучанам вдалося вирівняти гру і завдати декілька ударів по воротах суперника: здалеку «прикладалися» Марчук, Тетеренко та Ясковець.

Фірмові рейди із зміщенням в центр демонстрував Ляшенко, однак проти вінгера «Волині» постійно захищалися відразу декілька суперників. Незважаючи на це, в кінці тайму гості пропустили ще раз. Забитим м’ячем відзначився Златов.

У другому таймі голом відзначився Ільницький. Закрутити у дальній кут намагався Дмитренко, але м’яч розминувся з рамкою воріт. Суддя не побачив здавалось би явного порушення на  Степанову і не призначив пенальті. «Балкани » зуміли відзначитися ще двічі.

Зазначу, що після 19 матчів у команди 12 поразок, 3 нічиї і лише 4 перемоги (різниця м’ячів 13:28).

Більшість футболістів «Балкан», подібно до «Волині», є вихованцями місцевого футболу, тож команда добре зіграна, а партнери прекрасно знають можливості одне одного. Однак футболісти з Одещини продемонстрували командну гру тому здобули перемогу над Луцькою командою.

Також у грі з «Балканами» головний тренер «Волині» Альберт Шахов не зміг розраховувати на дискваліфікованих Пищура, Марушку та Романюка. Ще низка футболістів продовжує перебувати в лазареті.

Молодий футбольний клуб з села Зоря Одеської області «Балкани» має 25 очок наразі перебуває на 8-му турнірному щаблі Першої Української Ліги. У ФК «Волинь» значно гірше складається ситуація, адже з 19-ти ігор здобула 19 очок та посідає  16-те місці  і є фактично в списку команд котрі можуть вилетіти з Першої Ліги.

Нагадаю, що у наступному турі «Волинь» зіграє 3 листопада вдома проти Краматорського ФК «Авангард».

Попередня новина У Копачівській ОТГ не можуть почати підрахунок голосів через відсутність світла
Наступна новина Жителям Німеччини заплатять за споживання електроенергії у вихідні