Луцькі газовики стали кращими. Змагалися у вмінні обстежувати прилади

Луцькі газовики стали кращими. Змагалися у вмінні обстежувати прилади

Компанія «Волиньгаз» провела огляд-конкурс професійної майстерності серед фахівців комплексно-приладового обстеження (КПО). 4 районні відділення/дільниці газового господарства змагалися за звання найкращої служби КПО Волині.

Такий конкурс газорозподільна компанія проводить уже третій рік поспіль. Головна його мета – підвищення кваліфікації фахівців з діагностики газопроводів та обмін досвідом. Адже від скрупульозності виконання своєї роботи та професійних навиків залежить безаварійне та безперебійне газопостачання до споживачів.

Змагання проводилися в кілька етапів. Спочатку відділення та дільниці визначали кращих працівників групи КПО, далі – обласні змагання між командами районів компанії.

Під час другого етапу, перед конкурсантами  було поставлено кілька завдань: перевірка комплектації бригад на наявність приладів, інструментів та засобів індивідуального захисту необхідних для виконання робіт по обстеженню газопроводів,теоретичних знань та практичних навичок.

Протягом 30 хвилин потрібно було обстежити ділянку надземного та підземного газопроводу. Зокрема,на підземному газопроводі потрібно було визначити вісь та глибину його залягання, місця пошкодження ізоляційного покриття та витоку газу.

На надземному газопроводі потрібно було провірити всі зварні з’єднання, місця під опорами, виходи газопроводу на поверхню землі та з’єднання на предмет витоків газу.

«Вчасна діагностика – запорука безаварійного та безперебійного газопостачання. Лише завдяки комплексно-приладному обстеженню можна визначити стан труб: виявити пошкодження ізоляційного покриття, витоки газу та вчасно їх ліквідувати. Чим старіші мережі, тим частіше їх необхідно перевіряти. Так, підземні мережі віком понад 25 років потрібно перевіряти приладовим методом кожні 3 роки, старші 40 років - раз на рік, а таких на Волині близько  420 км. сталевих підземних газопроводів», – розповідає директор технічний  АТ «Волиньгаз» Павло Козюк.

Із  поставленим завданням усі команди справилися, адже виконують таку роботу щоденно. Найкращий результат показала бригада Луцького відділення (447 балів). Друге місце посіла служба КПО Старої Вижівської дільниці Ратнівського відділення (412 балів). Замкнула трійку переможців бригада з Ковельського відділення (397 балів).

Усі команди одержали подарунки: за зайняте 1 місце – фахівці отримали новий прилад Variotec 480 EX, їхні колеги – нові Snooper mini.

Уже наступного тижня, 17–18 липня переможці демонструватимуть свою майстерність на міжрегіональному конкурсі професійної майстерності серед команд групи РГК у Чернівцях.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Шевченко дуже репується». У Луцьку виступив репер Міха Невідомський
Наступна новина Зеленський звільнив ще одного голову райдержадміністрації
Останні новини
Схожі новини