Lyubov Shekel 12:22 www.volynpost.com 0
1

Луцьких дітей привітали з їхнім святом

Прихід літа відзначають не лише, як зміну пори року, адже 1 червня – це День захисту дітей, тож не дивно, що увага прикута саме до найменших українців. З нагоди свята активісти Блоку Петра Порошенка "Солідарність" завітали у ЗОШ №24-технологічний ліцей з подарунками. Про це пише Волиньpost. 

Не зважаючи на літню пору в навчальному закладі чимало учнів, адже діють пришкільні табори. Тож керівник секретаріату Волинської територіальної організації партії Блок Петра Порошенка "Солідарність" Олександр Тарасюк завітав до вихованців школи з подарунками.


Звісно, найбільше діти раділи різнокольоровим кулькам, адже вони завжди створюють святкову атмосферу. Окрім того, партійці подарували скакалки, аби учні мали змогу займатися спортивними вправами. "Всі ми з дитинства знаємо, що спорт – це здоров’я. Я теж щоранку намагаюсь тренуватись на свіжому повітрі. Знаю, що й учні у пришкільному таборі мають фізкультхвилинки, а спортивного реманенту на всіх не вистачає, тож ми вирішили допомогти школі, адже вкладати потрібно в дітей", – додав представник "Солідарності". 

Директор школи Юлія Гринчук подякувала за подарунки та запросила приходити у школу частіше.
Читати далі

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Коментарі0

Залишити коментар