Мешканці Луцької громади можуть отримати одноразову грошову допомогу

Мешканці Луцької громади можуть отримати одноразову грошову допомогу

Мешканці Луцької громади можуть отримати з бюджету міста одноразову грошову допомогу на лікування.

Цьгоріч за такою допомогою вже звернулося понад 10 000 осіб, розповіла ВСН директорка департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як.

Як зазначили у департаменті, фіксованої суми допомоги не визначено. Залежно від захворювання заявника, мешканці Луцької громади можуть отримати від 500 гривень до 5000 гривень. Зазначена допомога надається лише один раз на рік. 

Згідно з розпорядженням міського голови Ігоря Поліщука, грошова допомога виділяється виключно особам, які зареєстровані у Луцькій громаді.

«Створена спеціальна комісія, куди входять керівники виконавчих органів міської влади та сімейні лікарі, для того, щоб можна було визначити на скільки людині потрібна допомога і в яких межах», – каже директорка ЦНАПу.

Одноразова грошова допомога надається громадянам, членам сімей, до складу яких входять пенсіонери та особи з інвалідністю, а також особи, які опинилися в складних життєвих обставинах, на лікування, потерпілим внаслідок пожежі чи стихійного лиха, особам, які беруть участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також сім’ям осіб, члени яких загинули внаслідок трагічних подій або військових дій.

Для отримання допомоги треба подати письмове звернення у ЦНАП і долучити до нього довідку. Довідка – виписка із медичної картки амбулаторного та стаціонарного лікування, форма первинної облікової картки №027. Її видає сімейний лікар і вона має бути завірена завідуючим амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Ця довідка дійсна протягом 90 календарних днів. 

Окрім заяви і медичної виписки, людина повинна подати ідентифікаційний код і реквізити банківського рахунку (соціального) або номер поштового відділення для отримання призначених коштів. 

Минулого року, зі слів Лариси Карп'як, за такою матеріальною допомогою до ЦНАПу звернулося 2 200 осіб, цьгоріч за одноразовою допомогою звернулося понад 10 000 мешканців Луцької громади. 

У зв’язку з тим, що в бюджеті Луцької міської ради на перший та другий квартал не були передбачені кошти на матеріальну допомогу, відповідно зараз розглянута лише третина звернень із тих, які надійшли за п’ять місяців.

На сесії міської ради виділили додаткове фінансування і всі подані заяви будуть розглянуті почергово впродовж липня, а заявників проінформують про результати розгляду.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку оголосили конкурс на кращу ідею облаштування скверу: призовий фонд – 2 тисячі євро
Наступна новина На Волині бус злетів з дороги і врізався в електроопору
Останні новини
Схожі новини