Метальниця молота з Волині здобула «срібло» на турнірі в Сербії

Волинська метальниця молота Олена Хамаза здобула срібну медаль на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій

Про це повідомили на сторінці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Відомо, що змагання відбулося у Сербії. Загалом українці здобули на чемпіонаті 11 медалей і завоювали третє командне місце.

Волинянка стала призеркою у другий день змагань. Спортсменка показала п’ять впевнених кидків за 63 метри, а у кращій спробі відправила молот на рівень свого нового особистого рекорду – 66,44.  Відзначимо, що попередній рекорд 66,07 спортсменка встановила місяць тому у Конча-Заспі.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.