На чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств волиняни здобули третє місце

На чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2022 командна з Волині посіла третє загальнокомандне місце.

Про це розповів Суспільному тренер Андрій Зінчук.

Чемпіонат відбувся 23-24 липня у Мукачево. У складі Волинської команди на змагання їздили десятеро спортсменів.

У результаті фінального поєдинку волиняни здобули вісім медалей: дві золоті, чотири срібні та дві бронзові, – говорить Андрій Зінчук.

Зі слів тренера, "золото" здобули Юрій Пасич та Іван Поремчук. "Срібло" у: Івана Пасича, Султана Валієва, Дмитра Ковальчука та Андрія Місюка. Бронзові нагороди в Юрія Калінчика та Андрія Гуславського.

Попередня новина У боях за Україну загинув волинянин Максим Онуфрієнко
Наступна новина 39 млн збитків: працівників лісомисливського господарства Волині підозрюють у перевищенні влади