На Волині навчали реформувати заклади медичної допомоги первинної ланки в ОТГ

На Волині навчали реформувати заклади медичної допомоги первинної ланки в ОТГ

Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування організував тренінг на тему «Юридичні та фінансові аспекти реформування закладів медичної допомоги первинної ланки в об’єднаних територіальних громадах».

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Цільовою аудиторією тренінгу стали представники управлінських команд закладів охорони здоров’я первинного рівня та органів місцевого самоврядування, які відповідають за розвиток охорони здоров’я в ОТГ. 

Метою заходу є підвищення потенціалу управлінських команд центрів первинної медичної допомоги, а також органів місцевого самоврядування в управлінні медичними закладами, особливо в юридичних та фінансових питаннях, в умовах реформування системи фінансування охорони здоров’я. 

Із вітальним словом перед присутніми виступили директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк та завідувач відділу аналітичної обробки інформації акредитації та ліцензування обласного інформаційного аналітичного центру медичної систатистики Марія Гогоша. Вони наголосили на важливості реформування медицини в об’єднаних територіальних громадах Волині. 

Із представниками ОТГ Волині та головними лікарями районних лікарень протягом дня працювали експерт із підтримки медичної реформи в Україні за підтримки програми U-LEAD з Європою Олена Форосян та юрист, експерт із медичного права Юрій Панчук. Вони познайомилися із учасниками тренінгу та дізналися їхні очікування. 

Далі відбувся огляд медичної реформи та її основних складових, пріоритеті напрямки розвитку ПМД. 

Більше про юридичні аспекти організації роботи ПМД розповів юрист Юрій Панчук, а про економічну сторону практики, доходи та витрати, їх структуру, управління витратами практики в умовах реформування системи охорони здоров’я детальніше повідомила експерт із підтримки медичної реформи в Україні за підтримки програми U-LEAD з Європою Олена Форосян. 

Також присутні попрацювали над побудовою плану дій та його моделюванням. 

Серед питань, які цікавити присутніх, - ліцензування, інвестиційні та операційні витрати тощо. 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку відбувся семінар про «основу основ»
Наступна новина Як у Світязі відзначили День села. ФОТО. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини